Opava – Vsetín 2:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Mountfield HK – Jihlava 4:2 (kon.)
Slavia – Chomutov 4:2 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 4:3 (1:0 po s.n.) | Sparta – Kladno 5:2 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 2:1 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 3:0 (kon.) | Zlín – Havířov 3:1 (kon.)
Liberec – Letňany 4:1 (kon.) | Třinec – Poruba 3:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
HC Letci Letňany
Sobota 19.09.2015, 16:00 • Svijanská Aréna • Extraliga staršího dorostu • 6. kolo

To je pro dnešek ze Svijanké Arény vše. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek sobotního odpoledne. (18:28:05)

V poslední třetině jsme se žádného tlaku nebo snahy hostí o vyrovnání nedočkali. Ba naopak, deset minut před koncem navýšil vedení libereckých Jeník. Tygři si vedení bezpečně pohlídali a tak berou plný počet bodů za vítezství 4:1.

59:07
    Mařík za pomoci záchranářů opouští led.

59:07
    Mařík zůstává po drsném zákroku od Velechovského dlouho ležet na hrací ploše.

59:07
    Trest ve hře do konce zápasu dostává Velechovský(LIB).

49:17
    Hosté teď mají velkou šanci dostat se do kontaktu a vylepšit si tak pozici pro závěrečný nápor.

48:13
    Za hákování je vyloučen Eichler (LIB).

47:51
    Ani jeden z týmů se nehrne bezhlavě do útoky. Tygři z opatrnosti a Letci, protože je pozorná obrana domácích ne a ne pustit do útočné třetiny.

45:47

43:47
    Za podražení je vyloučen Kučera (LET).

42:00
    Letci se udželi pár sekund v útočném pásmu, ale k žádné šanci to nevedlo.

40:01

Jan Kousal

Jonáš Jech

Branky a nahrávky: 15. Starosta (Eichler, Wiencek), 18. Burda (Wiencek), 33. Nezbeda (Eichler), 50. Jeník – 35. Zídek (Šimon)

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Kuhn) – Krejsa, Eichler, Šuráň, Brabec, Had, Kunst, Korecký(C), Velechovský, Starosta – Branský, Šíp, Mocek, Burda, Wiencek, Jeník, Nezbeda, Jursa, Verbický, Chrtek
    HC Letci Letňany: Vacula (Vlas) – Pařík, Gebell, Brabec, Grauer, Kolenatý, Gonos, Antoš – Zídek, Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Danov, Šimon, Rousek, Kučera, Mařík

Rozhodčí: Hrubý – Kettner, Podrazil