Saransk – CSKA Moskva 4:6 (kon.) | Zenit – Perm 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Samara 2:0 (kon.)
FK Mordovija Saransk
4:6 (3:0)
CSKA Moskva
Neděle 20.09.2015, 12:30 • Start Stadium. Kapacita: 11581 diváků. • Ruská Premier Liga • 9. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký den a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (14:30:35)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 5:13. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:10.

Zápas je u konce a byť by na hosty po prvním poločasu asi moc lidí nevsadilo, je to právě CSKA, kdo se raduje z výhry 4:6! Obrat zahájil v 50. minutě Pančenko a za dalších devět minut bylo po gólech Tošiće a Doumbii srovnáno. Saransk se ještě jednou dostal do vedení, v 68. minutě se dnes podruhé trefil Lucenko, pak už ale vládli hráči CSKA. V 80. minutě srovnal Musa, stejný hráč dal v 85. minutě vítěznou branku a v 88. minutě potvrdil výhru Doumbia. Byl to opravdu divoký zápas, deset branek a k tomu dvě červené karty, to se tak často nevidí.

90+6

90+5
    Když je ale před vámi volný prostor, proč to nezkusit. Vše ale skončilo útočným faulem na Dudijeva. Ten je nyní v péči lékaře.

90+4
    Hosté už jen drží míč na svých kopačkách, nehodlají se pouštět do žádných akcí.

90+3
    Z něj už nic nebylo, naopak do protiútoku se ihned hnali Doumbia a Musa. Nyní jim kombinace nevyšla, míč skončil u Revišviliho.

90+2
    Po centru hlavičkoval Perendija a jen pro teč Pančenka a vyškrábnutí Akinfejeva to nebyl snižující gól, ale pouze další roh.

90+2
    Do zakončení se zblízka cpal Muchametšin, jeho pokus na rohový kop srazil Dzagojev.

90
    Rozhodčí nastaví pět minut.

89
    V sektoru fandů CSKA panuje veselá nálada, na zbytku stadionu už to tak žhavé není. Ale ještě není konec a jak jsme mohli vidět, dnes je možné absolutně všechno.
    88. Seydou DOUMBIA - 4:6

88
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Střelecká přehlídka pokračuje! Domácí obrana zcela zapomněla na SEYDOUA DOUMBIU, ten si naběhl mezi dva obránce a obloučkem poslal do sítě Saransku šestý pozdrav.

87
    Nyní to jsou domácí, kdo musí zapnout vyšší rychlost a stahovat náskok. Kdo by to po prvním poločasu řekl...
    85. Ahmed MUSA - 4:5

85
    Domácím se trochu hroutí svět, protože už prohrávají! Zprava nacentroval Berezuckij, AHMED MUSA si i přes důraz dvou obránců zpracoval a dokázal i prostřelit bezmocného Revišviliho – 4:5!

85
    Akce k úspěchu nevedla, hosté jsou ale i nadále u míče a tlačí se před branku.

84
    Rohový kop pro CSKA, u míče je Milanov.

Aleš Pur

Branky: 1. Lucenko, 13. Rykov, 15. Ruslan Muchametšin (Djaló), 68. Lucenko (Nachušev) – 50. Pančenko (Z. Tošić), 58. Z. Tošić (Doumbia), 59. Doumbia (A. Musa), 80. A. Musa (Doumbia), 85. A. Musa (V. Berezuckij), 88. Doumbia (Z. Tošić)

Karty:   36. Rykov (SNK), 38. Djaló (SNK) – 70. Natcho (CSK)   54. Djaló (SNK)   12. Fernandes (CSK)

FK Mordovija Saransk: Revišvili – Šitov, Nachušev, Perendija, Rykov – Vlasov (59. Dudijev), Le Tallec – Ruslan Muchametšin, Djaló, D. Stevanovič (63. Machmudov) – Lucenko (83. P. Ignatovič).
    Náhradníci: Cebanu – Tiškin, Dudijev, M. Kobachidze, Phibel, Bober, Šipicin, Ivanov, Sysujev, Machmudov, Samodin, P. Ignatovič.

CSKA Moskva: Akinfejev – Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov (58. G. Milanov) – Natcho (73. Cauņa), Dzagojev – Z. Tošić, Jerjomenko (46. Pančenko), A. Musa – Doumbia.
    Náhradníci: Čepčugov – Nababkin, Vasin, Cauņa, Golovin, G. Milanov, Pančenko.

Rozhodčí: Igor Nizovcev – Valerij Dančenko, Pavel Kulalajev