Gent – Standard 4:1 (kon.) | Charleroi – Anderlecht 1:1 (kon.) | Club Brugge – Waasland-Beveren 5:1 (kon.)
Club Brugge KV
5:1 (2:0)
Waasland-Beveren
Neděle 20.09.2015, 20:00Belgická Jupiler Pro League • 8. kolo

Zápas je u konce a domácí Club nakonec vítězí vysoko 5:1. Dierckx několik vteřin po začátku druhé půle zvýšil vedení na 3:0 pro domácí a Waasland to měl už hodně těžké. Domácí hráli sebejistě a navíc se jim dařilo i v ofensivě. V 73. minutě totiž Vossen zvýšil na 4:0 a hned v 76. minutě vystřelil De Fauw Clubu už pátý gól. V závěru snížil na 5:1 Miloševič a to bylo z gólů vše. V nastaveném čase si ještě řekl o červenou kartu Marič, ale to už nic neznamenalo. Club Brugge tak zaslouženě vítězí nad Waaslandem 5:1 a připisuje si do tabulky tři body. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s vámi a zase někdy na shledanou. (21:56:03)

90+3

90+2
    Marič nestačil Vossenovi a těsně před šestnáctkou ho zezadu fauloval a vidí za to červenou kartu.

90+1
    Bolat likvidoval nebezpečnou hlavičku Nababa.

88
    Waasland právě vstřelil branku!
    Jans přihrál DENIMU MILOŠEVIČOVI, který z ničeho nic vypálil asi ze třiceti metrů a jeho rána se odrazila od břevna do branky! Nádherný gól! 5:1.

85
    Bolat si hodně věřil a kličkval před dobíhajícím útočníkem. Ten mu pouze zblokoval odkop.

83
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Langil, přichází M'Sila.

81
    Claudemir zastavil nohou Mariče a hned po svém příchodu vidí žlutou kartu.

80
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Simons, přichází Claudemir.

76
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Vossen posunul na Izquierda, který přenesl hru na druhou stranu, tam byl úplně volný DAVY DE FAUW, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě a zvýšil již na 5:0!

73
    Vormer rozehrál rohový kop přesně na hlavu JELLA VOSSENA, který hlavou uklidil balón za Henkinetova záda.

71
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Vanzo, přichází Nabab.
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Dierckx, přichází Izquierdo.
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Myny, přichází Miloševič.

70
    Do konce hrací doby zbývá 20 minut a domácí vedou stále 3:0. Dokáží hosté vstřelit alespoň branku?

67
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Pereira, přichází Diaby.

65
    Centr od Mynyho obrana v modročerném zvládla.

63
    Do rohového kopu se hlavou položil Pereira, ale opět nenasměroval balón přesně.

60
    Moulin si vybral Mariče, ale ten střelu nepoklopil a poslal balón na tribunu.

59
    De Bock doslova zboural Mynyho a vidí za to žlutou kartu. Moulin navíc rozehraje standartku ze zajímavého místa.

57
    Pereira upadl ve vápně, ale penalta se nekopala. Sám hráč ani neprotestoval a postavil se na nohy.

Pavel Škopek

Branky: 40. Dierckx, 43. Jans, 46. Dierckx, 73. Vossen, 76. De Fauw – 88. Miloševič

Karty:   59. Bock (BGY), 81. Claudemir (BGY) – 27. Moulin (WAS), 41. Vanzo (WAS)   90+2. Marič (WAS)

Club Brugge KV: Bolat – De Fauw, Duarte, Mechele, De Bock – Leandro Pereira (67. Diaby), Vormer, Vanaken, Simons (80. Claudemir), Dierckx (71. Izquierdo) – Vossen
    Náhradníci: Claudemir, Vazquez, Diaby, Bruzzese, Meunier, Izquierdo, Bolingoli Mbombo

Waasland-Beveren: Henkinet – Jans, Coulibaly, Jonathan Buatu, Demir – Myny (71. Miloševič), Moulin, Marič, Langil (83. M'Sila) – Gano, Vanzo (71. Nabab)
    Náhradníci: Moren, Miloševič, Sawaneh, Goblet, Hugo Sousa, M'Sila, Nabab

Rozhodčí: Verbist – Dens, Walschap