Saransk – CSKA Moskva 4:6 (kon.) | Zenit – Perm 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Samara 2:0 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
2:0 (0:0)
FK Křídla Sovětů Samara
Neděle 20.09.2015, 18:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Ruská Premier Liga • 9. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:24:17)

Lokomotiv dnešní utkání nakonec zvládl, byť se vítězství 2:0 rozhodně nerodilo lehce. O svém triumfu rozhodli favorizovaní domácí až ve druhé půli, kdy definitivně zlomili odpor Samary.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Alexandr Samedov (FK Lokomotiv Moskva) za nafilmovaný pád u pokutového území soupeře.

90+2
    Nastavily se dvě minuty nad rámec základní hrací doby, které se již chýlí ke konci.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí na polovině soupeře.

89
    Odkop od branky Lokomotivu.
    87. Baye Oumar NIASSE - 2:0

87
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Rychlý protiútok domácích zakončuje ve vápně BAYE OUMAR NIASSE, který tak definitivně rozhodl o osudu dnešního utkání.

86
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Sheldon Bateau, přichází Milan Rodić.

85
    Gabulov zkouší projít po pravé straně, ale až příliš si předkopl míč.

84

82
    Hostům se ale vůbec nedaří, špatné přihrávky, nepřesné centry, to Samaru hodně sráží.

80
    Poslední desetiminutovka tohoto zápasu, fanoušci Lokomotivu v hledišti radostí poskakují.