Chievo – Inter 0:1 (kon.) | Atalanta BC – Hellas Verona 1:1 (kon.) | Bologna – Frosinone 1:0 (kon.)
Janov – Juventus 0:2 (kon.) | AS Řím – Sassuolo 2:2 (kon.) | Turín – Sampdoria 2:0 (kon.)
Carpi FC – Fiorentina 0:1 (kon.) | Neapol – Lazio 5:0 (kon.)
AS Řím
2:2 (1:2)
US Sassuolo Calcio
Neděle 20.09.2015, 15:00 • Stadio Olimpico, Řím. • Italská Serie A • 4. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:00:22)
    Francesco Totti a Mohamed Salah odpověděli na vedoucí góly Sassuola, se kterým si doma body rozdělili po remíze 2:2.

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 14:9. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 15:14.

Utkání je u konce a Sassuolo si z Říma odváží bod za remízu 2:2. Druhá půle se nesla v duchu tlaku domácího celku, který záhy přinesl své ovoce. Ve 49. minutě se parádním volejem trefil Salah. Tlak pokračoval a Salah mohl dokonce v 83. minutě rozhodnout, jenže Consigli jeho výtečný volej vyrazil a velkou měrou tak přispěl ke konečné remíze.

90+6

90+5
    Je to už ale hodně na sílu, rána Manolase skončila mimo.

90+5
    Ještě jeden roh domácích, tlak vrcholí.

90+3
    Na trávníku navíc leží Defrel, který trpí křečemi. Jeho ošetření ale proběhne mimo hrací plochu.

90+3
    Příliš dlouhý a prudký pas na Salaha. Míč je v zámezí a Consigli nebude s rozehrou dvakrát pospíchat.

90+1
    Nyní se na trávníku ocitl hostující Peluso a to po Džekově zákroku. Ten se jen nevěřícně usmívá a drží se za hlavu.

90
    Rozhodčí přidá pět minut.

89
    Po něm se do vápna probil Rüdiger, dostal se do souboje s Pelusem, upadl, jenže podle rozhodčího to bylo v rámci pravidel. Penalta se nepískala.

89
    Pjanićův centr propadl v pokutovém území a hosté jej následně uklidili na autové vhazování.

89
    Další rohový kop pro AS Řím.

88
    Fedérico Peluso protahoval rozehrávku až nad rámec sudího trpělivosti a i on si prohlédl žlutou kartu.

86
    Žlutou kartu za faul si vykoledoval hostující Nicola Sansone.

84
    Falquého zakončení sice směřovalo mezi tři tyče, jenže přímo do náruče hostujícího gólmana.

83
    Následný centr od rohového praporku už pro Sassuolo nebezpečný nebyl.

83
    Salah měl na kopačce vedení, levačkou parádně kroutil střelu do šibenice, jenže Consigli předvedl neméně kvalitní zákrok a vytěsnil míč na roh!

Aleš Pur

Branky: 36. Totti (Pjanić), 49. Salah – 22. Defrel (Politano), 44. Politano (Floro Flores)

Karty:   57. Maicon (ASR), 73. De Rossi (ASR) – 40. Politano (SAS), 86. N. Sansone (SAS), 88. Peluso (SAS)

AS Řím: De Sanctis – Maicon (64. Florenzi), Manolas, Rüdiger, Torosidis – Pjanić, De Rossi (C), Nainggolan – Iturbe (50. Falqué), Totti (C) (72. Džeko), Salah.
    Náhradníci: Lobont – Digne, Castán, Gyömbér, Falqué, S. Keita, Vainqueur, Florenzi, Uçan, Džeko, Ponce, Gervinho.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Missiroli, Magnanelli (C), Duncan (59. Biondini) – Politano (81. D. Berardi), Defrel, Floro Flores (64. N. Sansone).
    Náhradníci: Pomini, Pegolo – Laribi, Ariaudo, Fontanesi, Terranova, Pellegrini, Biondini, Falcinelli, N. Sansone, D. Berardi, Floccari.

Rozhodčí: Davide Massa