Sevilla – Celta Vigo 1:2 (kon.) | La Coruňa – Gijón 2:3 (kon.) | Villarreal – Ath. Bilbao 3:1 (kon.)
Las Palmas – Rayo Vallecano 0:1 (kon.) | Barcelona – Levante 4:1 (kon.)
Sevilla FC
1:2 (0:2)
Celta de Vigo
Neděle 20.09.2015, 12:00Španělská LaLiga • 4. kolo

Druhý poločas byl výrazně odlišný. Sevilla do něj vstoupila mnohem aktivněji a zásluhou jim za to byl kontaktní gól, o který se v 54. minutě postaral Lorrente. Poté bylo k vidění dost šancí a Reyes měl v 67. minutě největší příležitost, nicméně trefil jen břevno. V samotném závěru musel do kabin hostující Castro, ale domácí už neměli čas ani síly na to, aby přesilovku využili. To je vše, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne. (13:56:22)

90+3

90+2
    Nastavují se celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby.
    90+1. Červená karta po 2. žluté

90+1
    Castro podrazil útočícího Krychowiaka a naprosto zaslouženě vidí druhou žlutou a tím pádem červenou. Hosté budou dohrávat o deseti.

90
    Co scházelo! Gameiro měl na noze vyrovnání, avšak nedokázal se v pokutovém území pořádně zorientovat a trefil jen hráče před sebou.

88
    Další šance hostů. Nolito už už mířil přihrávku na zcela osamoceného Radoju, ale Rico v poslední chvíli vytěsnil balón mimo prostor svého brankoviště.

87
    Mallo chtěl dostat balón k rohovému praporku, kde by míč pozdržel alespoň pár vteřin. Nepovedlo se a u kulatého nesmyslu je Sevilla.

86
    Orellana zbytečně dlouho zdržoval rozehrávku. To se domácím samozřejmě nelíbilo a vznikla z toho menší strkanice. Tentokrát se žlutit nebude.

85
    To nese své ovoce, protože Vigo se dostalo na útočnou polovinu, kde se Gudetti snažil individuálně prosadit. Mariano ho ale do zakončení nepustil.

83
    V závěru se hraje poměrně v klidu. Seville už dochází síly a Vigo se velmi dobře brání. Snaží se hrát především aktivně a napadat rozehrávku soupeře.

82
    A mohlo být rozhodnuto! K balónu se postavil Nolito, který ranou po zemi usměrnil balón do volného prostoru mezi třemi tyčemi. Rico ale v poslední chvíli skvěle zasáhl.

81
    Celta de Vigo využívá zbytků svých sil a nepouští soupeře do náporul Naopak. Chystá se volný přímý kop hostů z nebezpečné pozice.

80
    Pro dnešek dohrál také Aspas. Ten nebyl příliš aktivní. Na posledních pár minut si zahraje Guidetti.

79
    Velmi dobrý obranný zákrok Jonnyho, který čistým způsobem odstavil Cokeho od balónu.

78
    Hosté mohli alespoň na chvíli vydechnou při svém rohovém kopu. Orellanův centr zaplul přímo do náruče číhajícího Rica.

77
    Krohn Dehli zakončoval ze strany, nicméně balón mu sjel po holeni a střela to tak byla značně nepřesná.

76
    Vzápětí sice hráči v bílém vybojovali rohový kop, jenže v závaru před brankou Alváreze nedokázal žádný hráč Sevilly doklepnout balón za brankovou čáru.

75
    Domácím se nepovedla rozehrávka. Mariano marně hledal nabíhající spoluhráče a ke kulatému nesmyslu se dostal Jonny.