Sevilla – Celta Vigo 1:2 (kon.) | La Coruňa – Gijón 2:3 (kon.) | Villarreal – Ath. Bilbao 3:1 (kon.)
Las Palmas – Rayo Vallecano 0:1 (kon.) | Barcelona – Levante 4:1 (kon.)
Deportivo La Coruňa
2:3 (2:3)
Sporting Gijón
Neděle 20.09.2015, 16:00 • Estadio Municipal de Riazor, La Coruña • Španělská LaLiga • 4. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:53:47)

Utkání končí! Sporting Gijón dnes dokonale zaskočil favorizované Deportivo La Coruňa, kterému se nepovedený začátek utkání stal nakonec osudným. Byť se domácím podařilo vyrovnat, hosté se i tak dostali znovu do vedení, které ve druhém poločase také udrželi.

90+5

90+5
    Jenže míč je na polovině Deportiva, kde zahrávají hosté volný kop z levé strany.

90+4
    Čas se domácí povážlivě krátí, již pouze minutu má Deportivo alespoň na vyrovnání!

90+2
    Žlutou kartu dostává Luisinho (Deportivo La Coruňa) za ostrý skluz na Canellu.

90+1
    Dlouhých pět minut dělí nováčka ligy od cenných tří bodů z hřiště soupeře, kterému se úvod ligy nad míru vydařil.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, po střele Mosquery musel zasahovat Alberto García, který svými výkony drží Gijón ve vedení.

89
    Diváci pískají, trápící se fotbalisté Deportiva nemohou najít cestu k brance soupeře.

87
    Po obranném zákroku Sidneiho měli hosté další roh, z něhož se ale nedokázali prosadit.

86
    Hosté mají k dispozici rohový kop, který rozehrají z levé strany.
    85. Žlutá karta - Sidnei (Deportivo La Coruňa)

85
    Žlutou kartu dostává Sidnei (Deportivo La Coruňa) za přidržení Sanabrii v hlavičkovém souboji.

84
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Fayçal Fajr, přichází Federico Cartabia.

83
    Střídání připravují také domácí, ti si ale musí ještě počkat.

82
    Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Nacho Cases, přichází Omar Mascarell.

80
    Začíná poslední desetiminutovka řádné hrací doby, Sidnei zkouší rozehrát, ale ztrácí míč na své polovině, domácí útočí.

78
    Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Miguel Ángel Guerrero, přichází Pablo Pérez.

Martin Dvořák

Branky: 16. Juanfran (Lucas), 28. Alberto (Mosquera) – 4. A. Sanabria (Lora), 8. A. Sanabria (Lora), 34. Menéndez (Halilović)

Karty:   73. Fajr (DEP), 85. Sidnei (DEP), 90+2. Luisinho (DEP) – 61. Cases (GIJ), 70. Carmona (GIJ), 77. A. Sanabria (GIJ)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 5:0. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:16.
    Deportivo La Coruňa: Lux – Laure, Arribas, Sidnei, F. Navarro (62. Luisinho) – Mosquera, C. Borges – Juanfran (62. Jonathan Rodríguez), Fajr (84. Cartabia), Alberto – Lucas.
    Náhradníci: Manu – Bergantiños, J. Domínguez, Luisinho, Cartabia, Jonathan Rodríguez, Lopo.

Sporting Gijón: Alberto García – Lora, L. Hernández, Espinosa, Canella – Halilović (67. Carmona), S. Álvarez, Cases (82. Mascarell), Menéndez – A. Sanabria, Guerrero (78. P. Pérez).
    Náhradníci: Cuéllar – C. Castro, Mascarell, Carmona, P. Pérez, Jony, Meré.

Rozhodčí: Prieto – F. García, Méndez