Columbus – Pittsburgh 0:1 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – New Jersey 6:3 (kon.) | Washington – Carolina 2:0 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 3:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 5:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:4 (po pr.)
Toronto – Ottawa 4:1 (kon.) | Minnesota – Buffalo 2:3 (kon.) | Edmonton – Calgary 4:2 (kon.)
Calgary – Edmonton 1:3 (kon.) | Arizona – Los Angeles 1:5 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:0 (po pr.)
Washington Capitals
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Carolina Hurricanes
Úterý 22.09.2015, 01:00 • Verizon Center, Washington • Příprava NHL

Československá stopa

Jakub Vrána (WSH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:25
    Andrej Nestrašil (CAR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:15 (03:52:20)

1. Tom Wilson (WSH) 1+0
    2. Derek Roy (WSH) 1+0
    3. Eddie Läck (CAR) 22 zák., 0 gólů, 100%

Skončilo přípravné utkání mezi Washingtonem Capitals a Carolinou Hurricanes, po kterém se z výhry 2:0 raduje domácí tým. Branky padaly až ve třetí třetině, kdy už byl v kleci Canes MacIntyre. Ten nahradil Eddieho Läcka, jenž především ve druhé části celek z hlavního města doslova deptal. Skóre utkání otevřel ve 44. minutě střelou z mezikruží Tom Wilson a v 54. minutě se prosadil také Derek Roy. Po základní hrací době si ještě oba celky vyzkoušely prodloužení se třemi hráči na obou stranách a to již po minutě ukončil hostující Kris Versteeg. Tato branka se ale do oficiálních statistik nepočítá.

Střely na branku ve 3. třetině – 9:9, celkem – 31:26.

Kris VERSTEEG

60:56
    Carolina právě vstřelila branku!
    Vzápětí se hra otočila na druhou stranu a hosté jeli ve třech proti jedinému bránícímu hráči. Trojice Ryan Murphy, Eric Staal a KRIS VERSTEEG to sehrála skvěle, když posledně jmenovaný zakončoval na zadní tyči do odkryté branky. Tento gól se ale do statistik zápasu nepočítá. Washington tedy i tak vítězí 2:0. Asistence: Eric Staal a Ryan Murphy.

60:45
    Kuzněcov krásně projel po pravé straně, ale golfákem pak přestřelil!

60:01

Po šedesáti minutách zvítězil Washington 2:0, ale oba týmy si ještě vyzkouší prodloužení 3 na 3.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny. Nezapomeňte, že se bude bez ohledu na výsledek prodlužovat.

58:29
    Nyní Ellis přerušil hru a vhazovat se bude po jeho pravici.

58:19
    Hainsey na modré zastavil domácí vyhození a vystřelil. Ellis puk vyrazil do rohu.

57:41
    Do protiútoku navíc ujel Collins a zasahovat musel MacIntyre.

57:15
    Hosté zatím nemohou nic vymyslet, Caps kontrolují svůj náskok.

56:21
    Domácí v plném počtu a už jsou hodně blízko vítězství v zápase.

55:19
    Opět Di Giuseppe, který se od brankové čáry vytočil až k zakončení. Ellis předvedl dobrý rozklek a nepustil puk za svá záda.

54:38
    Di Giuseppeho pokus vyrazil Ellis.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 44. Wilson (Djoos, Laich), 54. Roy – 61. Versteeg (Staal, Murphy)

Washington Capitals: Holtby (od 33. min. Ellis) – Alzner, Niskanen (A), Orlov, Djoos, Ness, Carrick – Oshie (A), Kuzněcov, Ovečkin (C) – Wilson, Laich, Chimera – Galijev, Roy, Vrána – Barber, Camper, Collins.
    Carolina Hurricanes: Läck (od 41. min. MacIntyre) – Hainsey (A), Biega, Fleury, Murphy, Lowe, Pesce – E. Staal (C), J. Staal (A), Versteeg – Di Giuseppe, Ryan, Tolčinskij – Malone, Nash, Nestrašil – Sandlak, Sutter, Boychuk.

Rozhodčí: Charron, Sutherland – Nowak, Sharrers