Columbus – Pittsburgh 0:1 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – New Jersey 6:3 (kon.) | Washington – Carolina 2:0 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 3:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 5:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:4 (po pr.)
Toronto – Ottawa 4:1 (kon.) | Minnesota – Buffalo 2:3 (kon.) | Edmonton – Calgary 4:2 (kon.)
Calgary – Edmonton 1:3 (kon.) | Arizona – Los Angeles 1:5 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:0 (po pr.)

Vancouver právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! V signalizované výhodě se k puku dostal ADAM CRACKNELL a prudkou ranou švihem z mezikruží k pravé tyči rozhodl o vítězství svého týmu! Asistence: Jannik Hansen, Matt Bartkowski.

60:55
    Sadowy pálil zpoza mezikruží, domácí ale stihli jeho ránu zblokovat a ta tak nebezpečná nebyla.

60:23
    A byl to právě Hertl, který se pokusil zpracovat kotouč letící na branku domácích, leč neuspěl.

Na začátku prodloužení vidíme na ledě oba české hokejisty, Radima Vrbatu i Tomáše Hertla.

60:01

60:00

59:40
    Tanev se prosmýkl středem až mezi kruhy a mezi dvojicí hráčů po zemi vystřelil, jeho technickou střelu ale Dell v pohodě betony vyrazil.

59:21
    Kotouč na střídačce domácích po akci Jensena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:50
    Sražená střela Greniera od modré čáry trefila jen plexi za hostující brankou.

58:23
    Přihrávka rukou v podání hostujících hráčů znamená další přerušení hry.

58:00
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:48
    Domácí si nerozuměli v útočném pásmu a tak se rychle vydali do útoku hosté, na konci jejichž akce byla střela Muellera, kterou tlumí na své hrudi Bachman.

57:00
    Do konce základní hrací doby chybí tři minuty, pokud nepadne branka, na řadu přijde prodloužení nově hrané se třemi hráči na každé straně.