Jihlava – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 4:2 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 5:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 0:1 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Slavia 1:2 (1:2 po s.n.) | Sparta – Č. Budějovice 7:1 (kon.)
Třinec – Olomouc 3:0 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 8:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:3 (2:1, 0:2, 2:0)
HC Kometa Brno
Sobota 26.09.2015, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 8. kolo

48:14
    Opravdu nevím, proč je nyní Dukla potrestána za hráčskou lavici. Kometa dostává možnost minutu a půl dlouhé přesilovky pět na tři. Trest si odpyká Daniel Kolouch (JIH).

Na vyloučení: 6-5.
    Vyšší tresty: 1-0.

47:43
    Dupljaku pohotově obkroužil klec a z pravé strany vystřelil. Jeho pokus Kořenář pokryl, před brankou však Jaromír Vlček (JIH) krosčekoval soupeře a dává možnost Kometě jít znovu do vedení.

Na vyloučení: 5-5.

44:14
    Ve středním pásmu trefil kapitán Jakub Boltvan (KOM) zbytečně Lukáše Valu a míří ven za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 4-5.

36:50
    V rohu za vlastní brankou vrazil Jan Marcilis (JIH) na hrazení Filipa Nováčka, za což dostává trest na 5 minut + do konce utkání.

Na vyloučení: 4-4.

36:28
    Jakub Boltvan (KOM) před brankou Slavíčka sekl soupeře a jde ven.

32:31
    Martin Kadlec (JIH) za brankou zahákoval soupeře. Kometa si zahraje čtvrtou přesilovou hru dnešního zápasu.

Na vyloučení: 4-3.

27:55
    Třetí přesilovou hru si vyzkouší také Brno, Ladislav Pospíchal (JIH) se provinil podražením.

Na vyloučení: 3-3.

25:28
    Jihlava bude hrát šest vteřin pět na tři, poté začne klasická přesilovka červenožlutých, protože na trestnou již míří Liridon Dupljaku (KOM) za podražení, kterého se dopustil gólman hostí Zdeněk Slavíček za svojí brankou.

Na vyloučení: 2-3.

23:34
    Jihlava bude hrát druhou přesilovku, tentokrát nerozdělenou přestávkou. Na trestnou lavici míří Daniel Kabelka (KOM) za držení protihráče.

Na vyloučení: 2-2.

13:16
    Lukáš Vala (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 2-0.

09:23
    Kometa Brno si zahraje první přesilovou hru dnešního utkání. Na trestnou lavici míří Jiří Bambula (JIH) za hákování.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 14. Najman (Kousal), 16. Kadlec (Dvořák), 44. Balaštík (Kolouch), 58. Kousal (Najman, Pospíchal) – 15. Nováček (Štancl), 25. Garčic (Boltvan), 35. Biolek (Dupljaku)

HC Dukla Jihlava: Brož (35. Kořenář) – Kadlec, Pospíchal, Vlček, Hohl (C), Váňa, Půža – Dufek, Marcilis (A), Bambula – Vala, Dvořák, Balaštík – Kousal, Najman, Kolouch. Trenér: Patrik Augusta
    HC Kometa Brno: Slavíček (Gerža) – Švejda (A), Kupčík, Kabelka, Kubeš (A), Štancl, Sedláček, Grünwald, Furch – Kratochvíl, Dvořák, Havránek – Garčic, Boltvan (C), Havlát – Nováček, Dupljaku, Biolek – Lunter. Trenér: Pavel Pazourek

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Potůček