Kladno – Litoměřice 4:3 (2:1 po s.n.) | Šumperk – Motor ČB 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 4:0 (kon.)
Kadaň – Třebíč 1:0 (kon.) | Slavia – Most 6:1 (kon.) | Prostějov – Jihlava 0:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 26.09.2015, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • Chance liga • 7. kolo

59:11
    Martin Heřman a Roman Vráblík dostávají dvě minuty za hrubost. Za domácí tým dostává dvě plus dvě minuty Tomáš Fořt za napadení a hrubost.

49:36
    Luboš Rob odjíždí na trestnou lavici kde si odpyká dvě minuty za podražení.

42:24
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Jan Látal vyloučen na dvě minuty za sekání.

40:48
    Motor jde do čtyř. Jakub Suchánek si jede odpykat dvě minuty za faul kolenem.

36:03
    Šumperk si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za napadení si jede odpykat Jakub Suchánek.

23:04
    Ján Mucha dostává dvě minuty za vysokou hůl.

18:35
    Domácí tým si zahraje přesilovou hru. Roman Vráblík dostává dvě minuty za hákování.

11:06
    Máme tu přesilovku čtyři na tři pro Motor. Za Šumperk vyloučen Jan Zdráhal na dvě minuty za podražení.

09:22
    Součastně vyloučeni hráč Motoru Michal Švihálek a hráč Šumperka Matěj Bažant na dvě minuty za hrubost.

06:19
    Šumperk hrál v šesti, rozhodčí bude vylučovat. Dvě minuty odpykává Aleš Půlpán.

01:54
    Počet hráčů na ledě se rychle vyrovnal. Rok Pajič dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

01:51
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Dvě minuty za sekání dostává Eduard Šimun.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 18. Fořt (Gewiese, Milfait) – 46. Heřman (Straka, Vráblík), 58. Straka (Nouza), 60. Pajič (Kuchejda)

DRACI PARS ŠUMPERK: Šindelář (Novák) – Bažant, Drtil, Gewiese, Sedlák, Zdráhal, Látal, Petira, Prokop – Haas, Plášek, Půhoný – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Kaut, Voženílek, Šimun – Brunec, Kňazev, Půlpán
    Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Mucha, Zíb, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Žovinec – Žálčík, Pajič, Rob – Nouza, Straka, Heřman – Kuchejda, Škoda, Švihálek – Marek, Prokeš, Přibyl

Rozhodčí: Doležal – Čížek, Křivohlavý