Chodov – Litvínov 8:4 (kon.) | Ostrava – Královské Vinohrady 11:3 (kon.) | Sparta – Pardubice 7:5 (kon.)
Tatran – Vítkovice 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 15:1 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
8:4 (2:2, 3:0, 3:2)
SK Bivoj Litvínov
Pondělí 28.09.2015, 18:00 • Sportovní hala Jižní Město • Livesport Superliga • 3. kolo

41:39
    Ondrušek se dostával do brankoviště a byl faulován, Jiří Horák (LIT) je vyloučen za sekání.

19:25
    Skuhrovec trefil pouze levou tyč! Marian Jelínek (CHO) je vyloučen na 2 minuty za bránění ve hře.

13:34
    Rozhodčí se teď upískli. Vyloučení Davida Procházky (LIT) za sekání odpískali ve chvíli kdy Flousek napřáhl ke gólové střele. Chodov bude mít aspoň zajímavý volný úder.

4:23
    Litvínov bude mít výhodu přesilovky. Michal Klápa (CHO) při střelbě sekl soupeře a je vyloučen na 2 minuty.

Dominik Hrubý

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. M. Koutný (Fiala), 2. Klápa (Chmelíček), 31. Tyl (Dóža), 38. Ondrušek (Jelínek), 39. Tyl (Dóža), 44. Tyl (M. Koutný), 48. Tyl (Dóža), 57. Pražan (Dóža) – 7. Černý (Horák), 20. Horák (Hulič), 45. Hulič (Hertl), 59. Hocelík (Khek)

FAT PIPE Florbal Chodov: Zich (Muck) – Jelínek, Pražan, Vošta, Kašovský, Fiala, Tyl, Klápa, V. Procházka, Flousek, Ondrušek, Sýkora, M. Koutný, Chmelíček, Jirásek, Dóža, Strachota, Kotlas, Bouša.
    SK Bivoj Litvínov: Kotoun (Hruška) – Werner, Kašpárek, J. Kropáček, T. Novotný, Běhavý, Chládek, Rybář, Hocelík, Hulič, Hertl, Černý, Plomer, Krejčí, D. Procházka, Skalitz, Horák, Khek, Skuhrovec.

Rozhodčí: Pavel Hála – Martin Kotala