Ostrava – Olomouc | 1:0 (kon.) |
Ústí n. L. – Třinec | 3:1 (kon.) |
Celta Vigo – Getafe | 0:0 (kon.) |
Darmstadt – Mohuč | 2:3 (kon.) |
Lille – Montpellier | 2:0 (kon.) |
Slovan Bratislava – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) |
Heracles – Heerenveen | 2:0 (kon.) |
Oostende – Lokeren | 2:0 (kon.) |
Setúbal – Estoril | 1:0 (kon.) |
Ural – Samara | 1:1 (kon.) |
Chorzów – Pogoň | 0:2 (kon.) | | | Jagiellonia – Gdańsk | 0:3 (kon.) |
konec
FK Ural
1:1
(1:1)
FK Křídla Sovětů Samara
90+2
|
Žlutou kartu za faul dostává Alexej Poměrko (FK Křídla Sovětů Samara).
|
|
69. Konflikt dvou hráčů
|
||
69
|
U postranní čáry došlo ke konfliktu mezi Denysem Kulakovem (FK Ural) a Ibragimem Callagovem (FK Křídla Sovětů Samara). Oba hříšníci byli potrestáni žlutými kartami.
|
Branky:
26. Lungu (Acevedo) – 44. Callagov (G. Gabulov)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:12.
Rozhodčí: Levnikov – Abusujev, Glot
Diváci:
Karty: 69. Kulakov (URA) – 69. Callagov (KSS), 90+2. Poměrko (KSS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:12.
FK Ural:
Žawnow – Kulakov, Martynovič, Fontanello, Dancev – Fidler (77. Jemeljanov), Sapeta – Podběrezkin (46. Stavpec), Acevedo, Lungu – Gognijev (82. Dorožkin).
Náhradníci: Arapov, Timofejev – Chozin, Jarošenko, Stavpec, Novikov, Burmistrov, Gorbaněc, Dorožkin, Bilonog, Jemeljanov, C. Strandberg.
Trenér:
FK Křídla Sovětů Samara: Konjuchov – Bateau (46. Jatčenko), Burlak, Nadson, Rodić (81. Koncedalov), Callagov – G. Gabulov, Poměrko, Drahun – Simaeys, Čočijev (89. Sadik).
Náhradníci: Lobancev, Loria – Jatčenko, Taranov, Sadik, Koncedalov, P. Jakovlev, Gorbatěnko.
Trenér:
Náhradníci: Arapov, Timofejev – Chozin, Jarošenko, Stavpec, Novikov, Burmistrov, Gorbaněc, Dorožkin, Bilonog, Jemeljanov, C. Strandberg.
Trenér:
FK Křídla Sovětů Samara: Konjuchov – Bateau (46. Jatčenko), Burlak, Nadson, Rodić (81. Koncedalov), Callagov – G. Gabulov, Poměrko, Drahun – Simaeys, Čočijev (89. Sadik).
Náhradníci: Lobancev, Loria – Jatčenko, Taranov, Sadik, Koncedalov, P. Jakovlev, Gorbatěnko.
Trenér:
Rozhodčí: Levnikov – Abusujev, Glot
Diváci:
Lukáš Jasoněk