Island – Lotyšsko 2:2 (kon.) | Kazachstán – Nizozemsko 1:2 (kon.) | Ázerbájdžán – Itálie 1:3 (kon.)
Norsko – Malta 2:0 (kon.) | Česko – Turecko 0:2 (kon.) | Andorra – Belgie 1:4 (kon.)
Bosna – Wales 2:0 (kon.) | Izrael – Kypr 1:2 (kon.) | Chorvatsko – Bulharsko 3:0 (kon.)
Kazachstán
1:2 (0:1)
Nizozemsko
Sobota 10.10.2015, 18:00 • Astana Aréna, Astana • Kvalifikace ME

Dnes je to ode mě vše, přeji krásný zbytek pátečního večera, u dalších onlajnů, na shledanou! (20:15:26)

Utkání je minulostí! Ve druhé půli se trefili obě mužstva. V padesáté minutě přidal druhý gól hostů Wesley Sneijder, a navýšil tak vedení Nizozemska na 2:0. V závěru utkání se už hosté nikam nehnali, díky čemuž se i domácím podařilo v poslední nastavené minutě vsítit branku po zásluze Kuata, ale ihned po rozehře sudí odpískal konec zápasu, a tak si Nizozemci odváží z dnešního utkání zasloužené a především cenné 3 body. Výběr Nizozemska však dnes bude určitě bedlivě sledovat, jak si povedou v dalším dnešním duelu skupiny A Turci, protože jestli dnes česká reprezentace zdolá jejich soupeře, Nizozemci tak budou mít ještě velkou šanci se probojovat na EURO 2016!

Kazachstán právě vstřelil branku!
    Domácí se dočkali snížení v poslední nastavené minutě utkání! Po krásném centru Chižničenko hlavičkou našel před bránou úplně volného ISLAMBEKA KUATA, který protlačil míč za záda střídajícího brankáře Zoeta!

90+4
    Ofsajd i na druhé straně, ve kterém se ocitl Memphis Depay, domácí budou rozehrávat volný přímý kop v blízkosti svého pokutového území.

90+3
    Azat Nurgalijev se ocitl v ofsajdovém postavení, a nemůže tak pokračovat dále ve hře.

90+1
    Nevydařená přihrávka od Blinda končí v zámezí, vhazovat budou domácí.

90
    Čtvrtý rozhodčí bude nastavovat 5 minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Afellay se pokusil svým individuálním průnikem projít přes obranu Kazachstánu, bohužel pro něj si míč až příliš předkopl, a tak o míč přišel.

88
    Nepřesná střela Sujumbajeva končí v hledišti. Odkop od pro Nizozemsko.

87
    Třetí možnost ke střídaní využije i nizozemský trenér, ze hřiště stahuje Huntelaara a na jeho místo přichází Robin van Persie.

86
    Memphis Depay parádně vystihl rozehrávku domácích obránců, a tak se Nizozemci opět dostali lehce k míči.

85
    Po jedné z nepřesností budou vhazovat domácí.

84
    Nizozemci drží míč na svých kopačkách a vyměňují si krátké přihrávky na své polovině.

83
    Sergej Chižničenko se dopustil při jeho průniku útočného faulu, rozehrávat tak budou hosté.

81
    Tim Krul dává jasně najevo, že to dál nepůjde. V brance ho tak nahradí druhý brankář Nizozemska Jeroen Zoet.

80
    Střídaní uvidíme i na straně domácích. Na hřiště se podívá za unaveného Dosmagambetova jeho spoluhráč Nurgalijev.

Branky: 90+5. Kuat (Chižničenko) – 33. Wijnaldum, 50. Sneijder

Karty:   1. Logviněnko (KAZ) – 5. Blind (NED), 31. Bruma (NED), 71. El Ghazi (NED)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:12.
    Kazachstán: Pokatilov – Engel, Malij, Smakov, Logviněnko, Sujumbajev – Konysbajev, Kuat, Islamchan (15. Geteriev), Dosmagambetov (80. Nurgalijev) – Ščjotkin (64. Chižničenko).
    Náhradníci: Bojčenko, Sidelnikov – Ajtbajev, Bejsebekov, Geteriev, Gorman, Chižničenko, Kuantajev, Muchutdinov, Nurgalijev, Nusserbajev, Šomko.

Nizozemsko: Krul (81. Zoet) – Tete, Bruma, van Dijk, Riedewald – Wijnaldum, Blind, Sneijder (79. Afellay) – El Ghazi, Huntelaar (87. van Persie), Depay.
    Náhradníci: Zoet – Afellay, Anita, Bazoer, Dost, Elia, Lens, Kongolo, Rekik, van Persie.

Rozhodčí: Turpin – Cano, Danos (všichni Francie)