Island – Lotyšsko 2:2 (kon.) | Kazachstán – Nizozemsko 1:2 (kon.) | Ázerbájdžán – Itálie 1:3 (kon.)
Norsko – Malta 2:0 (kon.) | Česko – Turecko 0:2 (kon.) | Andorra – Belgie 1:4 (kon.)
Bosna – Wales 2:0 (kon.) | Izrael – Kypr 1:2 (kon.) | Chorvatsko – Bulharsko 3:0 (kon.)
Andorra
1:4 (0:2)
Belgie
Sobota 10.10.2015, 20:45 • Estadi Nacional (Andorra la Vella) [Kapacita: 3 306] • Kvalifikace ME

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:46:14)

Zákroky brankáře: Simon Mignolet – 3

Zákroky brankáře: Ferran Pol – 5

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli zcela jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 1:4. Na první branku tohoto utkání jsme si museli počkat do 19. minuty, když se krásně trefil dalekonosnou střelou Nainggolan. Druhou branku hostujících vstřelil ve 42. minutě krásnou střelou z přímého kopu De Bruyne. Domácím se podařilo v 51. minutě snížit na rozdíl jedné branky, když se z pokutového kopu trefil obránce Lima. Hosté však svému soupeři opět odskočili na rozdíl dvou branek v 56. minutě, a to když se také z pokutového kopu prosadil Hazard. V 64. minutě zvyšoval už na 1:4 Depoitre po skvělém centru Mertense. Hazard ještě mohl v 78. minutě zvýšit na 1:5, druhý pokutový kop však neproměnil. Hosté však měli postup jistý už před dnešním zápasem, a tak do dnešního zápasu naskočili převážně hráči, kteří si moc nezahrají. Ovšem hosté to zvládli skvěle.

Držení míče: 25% – 75%
    Střely celkem: 4 – 20
    Střely na branku: 3 – 9

90+3

90+3
    Už nám běží poslední nastavená minuta a rozhodčí tak za malou chvilku ukončí dnešní utkání.

90+2
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a spíše už dohrávají dnešní zápas.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozběhla poslední minutka zápasu.

89
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

88
    Fanoušci hostujícího týmu nyní už slaví výhru svého týmu.

87
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře.

85
    Domácí střídají. Hřiště opouští Vieira a místo něj nastupuje Peppe.

85
    Depoitre se nyní dopustil útočného faulu a hrát tak můžou domácí.

83
    García nyní vyfasoval za faul na jednoho z protihráčů od rozhodčího žlutou kartu.

82
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už příliš nepospíchají.

81
    Hosté střídají. Hřiště opouští Meunier a místo něj nastupuje Cavanda.

Martin Penker

Branky: 51. Lima (pen.) – 19. Nainggolan (J. Lukaku), 42. De Bruyne, 56. E. Hazard (pen.), 64. Depoitre (D. Mertens)

Karty:   12. Rebés (ANR), 41. Sonejee (ANR), 77. G. Riera (ANR), 83. E. García (ANR) – 27. J. Lukaku (BEL), 51. Vertonghen (BEL), 72. Depoitre (BEL)

Neproměněná penalta: 78. E. Hazard (BEL), brankář Pol zneškodnil

Držení míče: 25 % : 75 %.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 1:4. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:16.
    Andorra: Pol – San Nicolás, Lima, Llovera, E. García – Rebés, Vieira (85. Peppe), Sonejee (C) (61. Rodrígues) – Rubio, Moreira (73. G. Riera) – Aarón Sánchez.
    Náhradníci: J. Gómes – Lorenzo, S. Moreno, Peppe, Pujol, G. Riera, Rodrígues.

Belgie: Mignolet – Meunier (81. Cavanda), Alderweireld, Vertonghen, J. Lukaku – Nainggolan, Witsel, De Bruyne – D. Mertens (71. Chadli), E. Hazard (C) (79. Bakkali) – Depoitre.
    Náhradníci: J-F. Gillet, Sels – Boyata, Denayer, Fellaini, Chadli, Lombaerts, R. Lukaku, Origi, Bakkali, Cavanda, Kums.

Rozhodčí: Gil – Sadczuk, Borkowski – Sapela (všichni Polsko)