Trnava B – Nové Mesto n/V 0:3 (kon.) | Dunajská Lužná – Žilina B 2:4 (kon.) | Šaľa – Sereď 0:2 (kon.)
Senec – Nitra 3:1 (kon.) | B. Bystrica – Borčice 2:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – MFK Zvolen 3:2 (kon.)
L. Mikuláš – R. Sobota 3:1 (kon.) | Haniska – FC Košice 1:3 (kon.) | Teplička n. Váhom – Dolný Kubín 2:4 (kon.)
Poprad – Bardejov 1:1 (kon.)
FK Haniska
1:3 (0:2)
FC Košice
sk Sobota 10.10.2015, 15:00 • Štadión FK Haniska pri Košiciach • MONACObet liga

Zápas sa nám skončil, víťazstvo a tri body si pripisujú hostia z Košíc, ktorý dnes potvrdili svoju kvalitu a najmä v prvom polčase boli mužstvom, ktoré si dokázalo vypracovať viac gólových príležitostí. Naopak, zlepšený výkon domácich, v druhom polčase dnes na body nestačil a tak Haniska zaznamenala v 12.kole prvú domácu prehru. (19:52:32)

90+2

90+1
    Domáci futbalisti teraz mohli kľudne skorigovať stav stretnutia na rozdiel gólu, defenzíva hostí však zapracovala výborne a dokázala vo vzájomnej spolupráci vytlačiť hlavičku jedného z hráčov Hanisky spod hornej tyče a následne jeden z hráčov v červenom odkopol loptu do bezpečia!

89
    Žltú kartu dostáva Ružinský (FC VSS Košice).

89
    Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Huk, prichádza Pavúk.

89
    Haniska dala gól! Autorom gólu z pokutového kopu je PEKÁR.
    Juraj Hovančík fauloval v šestnástke prenikajúceho Jaroslava Kolbasa a rozhodca Ihring bez váhania ukázal na biely bod. Pokutový kop premenil strelou po zemi do stredu brány Matúš Pekár.

88
    Žltú kartu dostáva Hovančík (FC VSS Košice).

88
    Bol nariadený pokutový kop pre FK HANISKA.

86
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Maťaš, prichádza Kovács.

82
    Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Dimun, prichádza Takáč.
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Borovský, prichádza Nagy.

82
    Rohový kop pre VSS, zahral ho Serečin,k hlavičke sa dostal jeden z hostí, Fedor však loptu kontroluje.

79
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Gallo, prichádza Seman.

77
    K strele spoza šestnástky sa teraz dostal Pekár, bránu hostí však tesne prestrelil.

76
    Domáci sa prepracovali do azda prvej vážnejšej šance, Dordevič však v poslednej chvíli odvrátil center jedného z hráčov Hanisky z ľavej strany.

73
    Hovančík strelou z diaľky prestrelil, následne je na ihrisku ošetrovaný Ostojič.

72
    Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Kuzma, prichádza Konsimbal.

68
    Tím FC VSS Košice dal gól!
    Gól strelil HOVANČÍK.
    Rozhodnuté, loptu vybojoval v rohu ihriska Huk, poslal ju na prednú tyč, tam bol dobre postavený HOVANČÍK, ktorý z prvej nedal šancu Fedorovi.