Toljatti – HC Slovan 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Minsk 2:1 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 1:2 (po pr.)
Kazaň – Záhřeb 2:0 (kon.)
Ak Bars Kazaň
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Medveščak Záhřeb
Neděle 11.10.2015, 16:00 • TatNeft Arena • KHL

To je ode mne pro dnešek vše. Budu se na vás těšit u některého z dalších on-line přenosů a přeji příjemný nedělní večer. (18:21:11)

Je konec! Kazaň se může radovat z plného bodového zisku, po výhře o dvě branky nad svým soupeřem ze Záhřebu. Domácí šli vítězství více naproti už od prvních minut, když se ve 2.minutě prosadil Michal Glukov. V první třetině byli hosté pasivnější, což se snažili změnit ve druhé části, ale Garipov chytal jistě. Druhou branku domácího týmu vstřelil v 54.minutě Artyom Lukojanov, který jen potvrdil střeleckou převahu domácích a zvýšil na 2:0. Medveščak se aktivním přístupem rychle snažil o snížení, beci Kazaně, ale zblokovali spoustu pokusů. Záhřeb měl oproti soupeři několikanásobně více vyloučených a to ho připravilo o hodně času na body v tomto zápase. V závěru zkusili hosté hru bez brankáře, Glukov však v závěru minul a tak skóre skončilo v poměru 2:0 pro domácí. Garipov si navíc připisuje čisté konto a domácí fanoušci mohou být spokojení.

59:40
    Glukov mohl přidat svůj druhý gól, ale prázdnou branku minul!

Oddechový čas pro hosty.

58:40
    Domácí blokují střely hostů, kterým se krátí stav na zdramatizování utkání.

57:50
    Záhřeb to zkouší v šesti bez brankáře!

57:30
    Kazaň už se nikam nehrne a brání dvoubrankové vedení dvě a půl minuty před koncem.

56:50
    Hosté nahazují do útočného pásma, kotouč končí mimo hrací plochu.

55:45
    Medveščak se snaží ještě s utkáním něco udělat, Garipov však v pohodě odráží střelecké pokusy.
    53:40 Arťom LUKOJANOV - 2:0

53:40
    Kazaň vstřelila branku!
    Nenápadné prosmýknutí po levé straně končí další brankou! Kornějev prodloužil v útočném pásmu na ARŤOMA LUKOJANOVA a ten střelou z ostrého úhlu překonává Kroselja podruhé! Asistence: Konstantin Kornějev.