Boston – Montreal 2:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 4:5 (1:2 po s.n.) | Washington – New Jersey 5:3 (kon.)
Nashville – Edmonton 2:0 (kon.) | Carolina – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Philadelphia 7:1 (kon.)
NY Rangers – Columbus 5:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 3:2 (kon.) | Chicago – NY Islanders 4:1 (kon.)
Colorado – Dallas 6:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:3 (po pr.) | Arizona – Pittsburgh 2:1 (kon.)

David Krejčí (BOS) 0+1, 0 střel, čas na ledě 19:33
    David Pastrňák (BOS) 0+2, 5 střel, čas na ledě 13:50 (04:15:07)

1. Lars Eller (MTL) 2+0
    2. Alex Galčenjuk (MTL) 0+3
    3. Carey Price (MTL) 21 zák., 2 gólů, 90,5%

Máme za sebou třetí třetinu utkání Boston Bruins – Montreal Canadiens. Třetí třetina byla velice ovlivněná vyloučením Ryana Spoonera, na pět minut, protože se hráči Bostonu nemohli věnovat útočné snaze, tak jak by si asi představovali. První branku třetí třetiny jsme viděli až v poslední minutě, když Tomáš Plekanec trefil prázdnou branku Bostonských Medvědů. Poslední branku utkání jsme viděli půl minuty před koncem, kdy se trefil Patrice Bergeron a dal utkání konečný výsledek 2:4.

59:30 Patrice BERGERON - 2:4

59:30
    Bruins právě vstřelili branku!
    David Pastrňák dostal kotouč na pravý kruh, odkud již mohl střílet, ale nerozpakoval se a poslal kotouč na PATRICE BERGERONA, který půlminuty před koncem poslal puk za záda Priceho. Asistence: David Pastrňák, Torey Krug.

59:23
    Torrey Mitchell Trest ve hře.
    Zac Rinaldo – Osobní trest do konce utkání.

59:23
    Sedmatřicet vteřin před koncem utkání je vyloučen jeden z Montrealských na 5 minut.

59:23
    A můžeme vidět další roztržku a v ní opět Zac Rinaldo!
    59:07 Tomáš PLEKANEC - 2:4

59:07
    Montreal právě vstřelili branku!
    A máme tu pětistý bod v NHL pro TOMÁŠE PLEKANCE, který poslal puk do opuštěné branky Bruins. Asistence: Max Pacioretty, Brendan Gallegher.

58:13
    Carey Price namířil puk na opuštěnou bránu Bruins, ale nedokázal ji trefit – zakázané uvolnění.

58:10
    Bruins bez brankáře

57:46
    Třetí formace s Tomášem Fleischmannem zavřela na několik vteřin Bruins v pásmu, ale branku vytěžit nedokázala.

57:08
    Montreal našetřil pár vteřinek v útočném pásmu, ale jinak se v posledních minutách drží spíše na vlastní polovině v obranné formaci.