Boston – Montreal 2:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 4:5 (1:2 po s.n.) | Washington – New Jersey 5:3 (kon.)
Nashville – Edmonton 2:0 (kon.) | Carolina – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Philadelphia 7:1 (kon.)
NY Rangers – Columbus 5:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 3:2 (kon.) | Chicago – NY Islanders 4:1 (kon.)
Colorado – Dallas 6:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:3 (po pr.) | Arizona – Pittsburgh 2:1 (kon.)
San Jose – Anaheim 2:0 (kon.)
Minnesota Wild
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
St. Louis Blues
Neděle 11.10.2015, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Československá stopa v utkání:

Dmitrij Jaškin (STL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:15 (04:56:19)

Utkání sledovalo 19 096 diváků.

Utkání skončilo. Ve třetí třetině St.Louis snížilo na rozdíl jediného gólu, to ale bylo vše. Minnesota i díky Dubnykovi odolala závěrečnému tlaku a připisuje si body za vítězství. Povedenou noc zažil Coyle, který si připsal hned dvě branky včetně vítězné. Čtvrtou branku v sezoně si pak připsal Zach Parise.

59:52
    8 vteřin do konce základní hrací doby. Vhazování ve středním pásmu.

59:30
    Tarasenko pálil vedle, vymyslí Blues ještě něco.

59:28
    Dubnyk nyní raději schoval puk do lapačky.

58:54
    Pietrangelo nyní nezvládl zpracovat puk na modré čáře a je z toho ofsajd.

58:30
    Allen na střídačce. St.Louis útočí v šesti.

57:35
    Od modré tvrdě pálil Brouwer. Dubnyk si i přes špatný výhled se střelou poradil.

56:43
    Graduje. První formace ve složení Steen, Stastny, Tarasenko se snažila o dobrou akci.

56:30
    Poslední komerční přestávka. Tlak hostů bude gradovat.

55:30
    Napadání se vyplácí, Minnesota nedokáže přejít střední pásmo.

54:45
    Napadají rozehrávku hostů už v jejich obranném pásmu.

54:00
    Čas se krátí a Blues tlačí.

52:47
    Oba její aktéři jdou na trestnou lavici. Carter (MIN) a Shattenkirk (STL). Oba dostávají větší trest a to 5 minut.

52:47
    Bitka krátce po vhazování.

52:00
    Minnesota dobře napadala a vybojovala puk.

Ondřej Kočka

Branky a nahrávky: 20. Coyle, 36. Parise (Suter, Granlund), 36. Coyle (Vanek, Suter) – 23. Steen (Tarasenko, Stastny), 45. Tarasenko (Shattenkirk, Steen)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Scandella, Folin – Parise (A), Granlund Mikael., Pominville – Zucker, Koivu (C), Niederreiter – Vanek, Coyle, Schroeder – Porter, Haula, Carter
    St. Louis Blues: Allen (Elliot) – Bouwmeester, Pietrangelo (A), Gunnarsson, Shattenkirk, Bortuzzo, Parayko – Steen (A), Stastny, Tarasenko – Fabbri, Lehtera, Schwartz – Jaškin, Backes (C), Brouwer – Ott, Brodziak, Reaves

Rozhodčí: Meier, Skilliter – MacPherson, Galloway

Diváci: 19096