Michalovce – Humenné 7:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Detva 6:1 (kon.) | Trnava – Prešov 4:2 (kon.)
Bardejov – Spišská N. Ves 8:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Topoľčany 3:4 (kon.) | Senica – Nové Zámky 4:5 (0:2 po s.n.)
HK Bardejov
8:3 (4:0, 0:2, 4:1)
HK Spišská Nová Ves
sk Středa 14.10.2015, 17:301. liga (SR)

Skončil sa dnešný zápas, Bardejov porazil Spišiakov vysoko 8:3. Dovidenia v piatok, keď v šlágri kola privíta Bemaco súpera z Nových Zámkov. (19:41:16)

59:07
    Hamráček dostáva trest za nedovolené bránenie.

58:24
    Bardejov dal gól!

Debakel. Aj takto sa dá nazvať tento zápas. Hetrik si pripisuje VLADISLAV SOLOMONCHAK. Ten sa dostal do samostatného nájazdu, nestíhali až dvaja obrancovia.

57:47
    Vylúčenie na strane domácich, trest dostáva Gmitter.

55:49

A ďalší gól v sieti hostí. Do odkrytej brány namieril RADOVAN CÚTT. Asistencia: Markuš

55:11

Bardejov odpovedá a pridáva šiesty gól. Autorom je DOMINIK ŠIMČÁK.

54:12
    Spišská Nová Ves dala gól!

Tretí gól hostí prišiel ako blesk z jasného neba. Znižuje LUKÁŠ PIJÁK. Asistencia: Janovčík

53:30
    Tlak HC 46! Gól však neprichádza, strely mieria vedľa.

52:56
    Šimčákovi teraz puk nesadol. Mohlo byť veselšie.

52:02
    Vhadzuje sa po ľavici brankára Sabola. Buly vyhrali hostia a ostávajú v útoku.

51:40
    Domáci napriek tlaku nevyužili presilovku. Už sa však iskrí pred Sabolom.

51:26
    Hostia v plnom počte.

50:26
    Domáci v plnom počte.

49:26
    Ďalšie dve minúty dostávajú hostia za nešportové správanie lavičky. Na lavičku odišiel Chmeľ.

49:26
    Ištocy dostáva 2 plus 10 minút za napadnutie zozadu! Tvrdá rana pre hostí.

49:26
    Stále sa nehrá a na trestnú lavicu hostí odchádza aj tretí hráč!

49:26
    Čo sa to deje v Bardejove? Diváci pískajú, lavičku hostí a ich trénerov ide roztrhať od zlosti. Na tabuli svieti 2x vylúčenie pre hostí. Mohlo by sa už aj pokračovať.

49:26
    Už dlhšiu dobu sa nehrá, nevieme, čo sa deje. Bude sa zrejme vylučovať.

48:26
    Všetečka odchádza na trestnú lavicu. Séria vylúčení pokračuje.

48:17

48:17

47:28
    V prípade výhry a v prípade zaváhania Nových Zámkov sa Bardejov môže na tohto súpera dotiahnuť a vo vzájomnom zápase pôjde o prvé miesto.

46:39
    Na ľade teraz je o dvoch hráčov menej, Bardejov sa usadil v útoku.

46:17
    Z hostí odchádza na trestnú lavičku Janovčík – takisto za údery.

46:17
    Vylúčenie na oboch stranách. Za domácich si trest odpyká Cútt – údery.

46:17
    A je to tu! Diváci sa dočkali prvej šarvátky, ktorá sa odohráva pred Borárošom. Bude sa vylučovať.

45:53
    Posledné dve minúty nič zaujímavé nepriniesli a tak oba celky striedajú.

43:34
    Ďalšie striedanie na oboch stranách, druhá formácia Spišskej Novej Vsi vyráža dopredu. Zastavil ich jeden z domácich hráčov na modrej obrannej čiare. Hostia to skúšajú druhýkrát.

42:18
    Domácim hokejistom druhá tretina nevyšla podľa predstáv a aj preto musia v tej poslednej ísť na plný plyn. Vstup do úvodu tretiny majú dobrý a aj teraz sa dostali do útočného pásma. Snažia sa zakombinovať, no potrebujú sa dostať k strele. Hostia vyhadzujú a oba celky striedajú.

41:17

Presilovú hru a veľký tlak využíva MARTIN MIKOLÁŠEK a posiela Bardejov do trojgólového vedenia. Pred brankárom hostí v tejto presilovke bolo poriadne horúco a gól padol zaslúžene. Asistencie: Salamonchak,

40:17
    Findura dostáva trest za údery. Bardejov bude hrať presilovku.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Prostrednú časť hry lepšie zvládli hostia a dvoma gólmi v závere znížili na rozdiel dvoch gólov. Posledné dvadsaťminútovka ešte môže byť poriadne zaujímavá.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:42

Hneď po veľkej príležitosti Ištocyho sa hostia predsa len dočkali, keď odrazený puk zasunul do siete Sabola sám JOZEF IŠTOCY. Asistencia: Piják

39:40
    Ištocy sa dostal do samostatného nájazdu, ale Sabol puk kryl. Hostia mohli znížiť.

38:44
    Máme tu ďalšie vylúčenie, trest dostáva hosťujúci Smotrila – podrazenie.

36:19

JOZEF IŠTOCY sa dostal do útoku, šiel jeden na jedného a asi meter za modrou čiarou napriahol a puk prekvapujúco skončil za Sabolom. Brankárovi mohol vo výhľade zavádzať aj domáci obranca, aj keď strela nebola nechytateľná.

35:43
    V tom istom čase odchádza na trestnú lavicu Piják, ktorý pád poriadne profilmoval.

35:43
    Poláček si odsedí 2 minúty za hákovanie.

34:46
    Aj keď sa hrá z jednej strany na druhý, nič zaujímavé sa na ľade nedeje.

34:28

33:09

32:47
    Zdá sa, že sa nám roztrhlo vrece s vylúčeniami. Na ľade sa začína iskriť.

32:28
    Za hákovanie odchádza na trestnú lavicu Lesňák. Spišiaci sa budú opäť brániť.

31:09
    Domáci Linet dostáva trest za podrazenie. Bude sedieť 2 minúty.

28:14
    Zdá sa, že domáci sa s výsledkom uspokojili. Avšak sily treba šetriť a niet sa kam ponáhľať.

27:53

27:40
    Aj počas presilovky sa hrá nie veľmi atraktívny hokej. Domáci zatiaľ bez vyloženejšej šance v prostrednej časti hry.

26:34
    Ani domáci sa teraz nevedia dostať do vyloženejšej šance. Hostia bránia pozorne. Zatiaľ sa vyvarujú aj individuálnych chýb.

25:53
    Za krošček pôjde sedieť Lapšanský.

25:10
    Bardejovčania boli v obrane pozorní a ani v druhej presilovke nevedeli vážnejšie ohroziť Sabola.

25:10

25:06

24:44
    Hostia nedokážu vystreliť ani počas presilovky.

23:06
    Nedovolené bránenie a Takáč už miery na trestnú lavicu. Ďalšia presilovka pre hostí.

22:40

21:17
    Hostia zaútočili, no Sabol bol tentokrát pozorný.

20:40
    Za sekanie si 2 minúty posedí Loydl.

20:26
    Zdá sa, že po prvej tretine je o víťazovi rozhodnuté. Otázkou je, koľko gólov pridanú domáci v ďalšom priebehu zápasu.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

18:56
    Hostia puk vyhadzujú, ale iba na červenú čiaru.

18:18
    Bardejov sa už nikam neponáhľa.

17:04

Štvrtý gól domácich a svoj druhý pridáva VLADISLAV SALAMANCHOV, ktorý skóruje do otvorenej brány. Štyri góly a ešte nie je ani koniec tretiny. Asistencie: Valjent, Borecký

16:00
    Domáci si posúvajú puk na útočnej modrej. Potrebné je však strieľať.

14:26
    Tentokrát pohrozila prvá domáca formácia, no puk nesmeroval do brány. Skóre sa nemení.

13:45
    Sabol by v bráne ani stáť nemusel, zatiaľ nehrozil vážnejšej situácii, ktorá by mohla zaváňať gólom. Hráči a hlavne útočníci Spišskej Novej Vsi sú vpredu bezmocní.

12:40
    Publikum sa dnes baví a ženie svojich hráčov dopredu.

11:47

Hneď po strelení druhého gólu sa domáci zase raz vrhli do útoku a pridávajú už tretí gól. Autorom sa stáva MARTIN MIKOLÁŠEK, ktorý bol prvý pri nahodenom puku pred Borášom. Bez asistencie.

07:53

Vyrazený puk už do odkrytej brány zasúva Vladislav Solomonchak a po tlaku zaslúžene pridáva druhý gól. Asistencie: Borecký, Valjent

07:00
    Bardejov opäť v útoku, Sabol veľa práce nemá.

06:39
    Hostia dnes prišli takisto v oklieštenej zostave a hrajú len na tri formácie.

05:37
    Opäť prečíslenie domácich, ale tentokrát sa vyznamenal hosťujúci Borároš.

04:44
    Domáci sú v prvých minútach lepším tímom a do vedenia sa dostali zaslúžene.

03:11

Rýchly úvodný gól po troch minútach. Hosťujúceho gólmana prekánava ONDREJ GMITTER a Bardejovčania sa ujímajú vedenia.

01:53
    Domáci nastúpili v bielych dresoch, hostia v modrých. Bardejov dnes bude hrať na tri formácie.

Príjemný dobrý večer, pred malou chvíľkou odštartoval zápas medzi Bardejovom a Spišskou Novou Vsou.

Bardejov

Domácim sa zatiaľ v súťaži darí a nachádzajú sa na druhom mieste. Z 11 duelov majú na konte 24 bodov. Naposledy v zápase plnom gólov vyhrali v Prešove 8:5.

Spišská Nová Ves

Do Bardejova zavítajú hostia, ktorí sa v tabuľke nachádzajú na nelichotivom desiatom mieste. Doposiaľ vyhrali iba v troch stretnutiach a aj v Bardejove by mali ťahať za kratší koniec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

Jozef Mačejovský

Branky a nahrávky: 4. Gmitter (Kalináč, Takáč), 8. Solomonchak (Borecký, Valjent), 12. Mikolášek, 18. Valjent (Borecký), 42. Mikolášek (Salamonchak), 56. Šimčák, 56. Cútt, 59. Solomonchak – 37. Ištocy, 40. Ištocy (Piják), 55. Piják (Janovčík)

HK Bardejov: Sabol – Kalináč, Loydl, Gmitter, Takáč, Šimčák – Cútt, Valjent, Markuš, Všetečka, Solomonchak – Linet, Polaček, Vaško, Česelka, Mikolášek – Borecký
    HK Spišská Nová Ves: Borároš – Smotrila, Hrubý, Findura, Janovčík, Lesňák – Ištocy, Bdžoch, Piják, Lapšanský – Giľák, Zakopjan, Hamráček, Cvengroš, Chmeľ – Ludányi