Chabarovsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | Vladivostok – Čerepovec 1:4 (kon.) | Novokuzněck – N.Novgorod 3:4 (po pr.)
Novosibirsk – Minsk 2:3 (po pr.) | Dynamo Moskva – Omsk 2:1 (po pr.) | Viťaz – Barys 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Slovan – Chanty-Mansijsk 6:0 (kon.) | Záhřeb – Jekatěrinburg 2:3 (po pr.)
Admiral Vladivostok
1:4 (0:3, 0:0, 1:1)
Severstal Čerepovec
Sobota 17.10.2015, 09:00 • Fetisov hall • KHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásné prožití dnešního dne. Nashledanou. (11:17:50)

Zblokované střely: 6 – 11

Hokejisté Čerepovce nakonec udrželi třígólový náskok získaný v první třetině zápasu a po výsledku 3:1 odjíždějí z Vladivostoku se ziskem velice důležitých tří bodů.

59:30
    Hosté ještě mohli přidat jednu branku na své gólové konto, kdy se středem pásma prokombinovali až před Nalimova, tam jim však puk utekl a šance tak vyzněla do ztracena.

59:02
    Ještě jeden puk musí chytit Jakub Štěpánek, děje se tak po lehké střele Dugina zpoza kruhů.

58:46
    Domácí nyní jen nahodili puk na Jakuba Štěpánka a alespoň tak vybojovali možnost vhazování v útočném pásmu.

58:16
    Maxim Trunjov prověřil připravenost domácího brankáře tvrdou střelou od modré čáry, Nalimov chytá a hru přerušuje.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají poslední dvě minuty.

57:09

57:05
    Lugin dostal parádní přihrávku před branku, kde číhal v prostoru levé tyče, jenže prudší pas nedokázal poslat do odkryté hostující branky!

56:40
    Dnešní utkání sleduje 5.139 diváků.

56:40
    Hráči Admiralu jsou navíc zastaveni ofsajdem a vhazovat se bude ve středním pásmu. S nadějemi domácích na bodový zisk z toho utkání opět o něco klesla.

56:20
    Hosté se zatím v pohodě brání a již dvakrát dokázali dostat puk ze své obranné zóny do bezpečí.

55:40
    Domácí dlouze kombinují v pásmu, zatím však jen honí puk podél mantinelu.

55:09
    Daniil Vovčenko (CER) vyloučen na dvě minuty za hákování. Ještě jedna šance pro domácí přijde v přesilové hře.

55:00
    Posledních pět minut mají domácí hokejisté na to, aby se ještě pokusili s výsledkem něco udělat. Dohnat třígólové manko ale bude nesmírně obtížné.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 41. Makarov (Alexandrov, Kuzněcov) – 9. Dorofjejev (Kazakovcev, Vicharev), 16. Černov (Kagarlickij, Šefer), 19. Šefer (Kagarlickij, Černov), 53. Trubačjov (Bučněvič, Němec)

Admiral Vladivostok: Bobkov (21. Nalimov) – Blum, Bartulis "C", Zemčjonok, Glazkov, Kosmačjov, Mnacjan – Bergfors, Lugin, Dugin – Makarov, Alexandrov, Kuzněcov – Fisenko, Mamin, Podšendjalov – Alšenskij, Voronin, Sajustov – Děrgunov.
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Karlsson, Němec, Stasenko, Dorofjejev, Kudako, Šefer, Chochlov – Kagarlickij, Černov, Trunjov – Trubačjov, Vovčenko, Bučněvič – Nikoncev, Monachov, Kovyršin – Kazakovcev, Mons, Gimatov – Vicharev.

Rozhodčí: Bukin, Dějev – Majtak, Pronskich

Diváci: 5.139