New Jersey – San Jose 1:2 (1:2 po s.n.) | Columbus – Toronto 3:6 (kon.) | Detroit – Carolina 3:5 (kon.)
Winnipeg – Calgary 3:1 (kon.) | Vancouver – St. Louis 3:4 (kon.) | Anaheim – Colorado 0:3 (kon.)
Los Angeles – Minnesota 2:1 (po pr.)
po s.n. (1:2)
New Jersey Devils
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
San Jose Sharks
Sobota 17.10.2015, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Z mé strany to bude vše. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc, respektive dobré ráno! (03:51:25)

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:10
    Jiří Tlustý (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:34

1. Brent Burns (SJS) 0+0 (vítězný nájezd)
    2. Adam Henrique (NJD) 1+0
    3. Martin Jones (SJS) 31 zák., 1 gól, 96,9%

Střely: 32:34 (5:10, 12:13, 11:9 – 4:2)

Utkání je u konce, bonusový bod si nakonec odvezou Žraloci ze San Jose!

Ti se do vedení dostali již na začátku třetí minuty, když skóroval Patrick Marleau.

Ten mohl přidat i druhou branku, jelikož jel ve druhé periodě trestné střílení, ale proměnit ho nedokázal. Posléze se domácí dočkali vyrovnání, gól ovšem nebyl uznán kvůli nedovolenému bránění brankáře.

Tlak Devils stoupal a nakonec vygradoval v gól přesilovce. Za záda Jonese tečoval Seversonovu střelu Adam Henrique.

Utkání přineslo atraktivní prodloužení tři na tři, které bylo opět plné šancí. Zápas ale dospěl až na nájezdy, v nichž rozhodl o výhře Sharks Brent Burns.

Brent BURNS - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým San Jose Sharks.
    Autorem vítězné branky je BRENT BURNS.

3. série
    1:2
    Mike Cammalleri minul bránu a San Jose Sharks tak vítězí!

2. série
    1:2
    Brent Burns parádním bekhendem překonal Schneidera a hosté tak jdou do vedení!

2. série
    1:1
    Jacob Josefson udělal kličku do forhendu a Martin Jones jí vyrazil betonem!

1. série
    1:1
    Kapitán Joe Pavelski předvedl nádhernou střelu zápěstím a vyrovnal!

1. série
    1:0
    A útočník s číslem 14 krásnou střelou o tyč posílá Devils do vedení!

Jako první pojede domácí Adam Henrique.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení plné šancí nám branku nepřineslo a uvidíme tak samostatné nájezdy. Ty rozhodnou o tom, kdo získá bonusový bod navíc.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:57
    Seversonův pokus byl zblokován vedle branky!

64:49
    Oddechový čas pro domácí.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 57. Henrique (Severson, Tootoo) – 3. Marleau (Ward, Hertl), rozh. náj. Burns