Klášterec nO – Nymburk 1:4 (kon.) | Písek – Bílina 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 3:5 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 3:6 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 2:7 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 5:4 (kon.)
Mor. Budějovice – SK Karviná 7:0 (kon.) | Opava – Technika Brno 3:2 (po pr.) | SHK Hodonín – Vsetín 6:3 (kon.)
Kolín – Kobra 3:4 (kon.) | Žďár n/S – Řisuty 3:9 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 1:2 (kon.)
Jablonec n/N – Tábor 2:3 (kon.) | Děčín – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Trutnov 2:4 (kon.)
HC Děčín
2:4 (2:0, 0:3, 0:1)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 17.10.2015, 18:002. liga skupina Západ • 9. kolo

58:59
    Ježe dvě minuty nyní inkasuje Filipovský také za vysokou hůl.

58:50
    Další vyloučení hostí. Na trestnou míří Kůrka za vysokou hůl. Hosté se budou bránit ve třech hráčích proti šesti domácím.

58:43
    Votápek míří na trestnou lavici za napadení a domácí Medvědi si zahrají přesilovou hru.

51:13
    Stejný hráč pak dostává dvě minuty za podražení a síly na ledě jsou srovnány.

50:23
    Hájek dostává dvě minuty za nedovolené bránění a zbytečně oslabuje svůj tým.

47:17
    Hosté hráli v šesti a dostávají tedy trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jelínek. Uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

46:25
    Nyní musel zatáhnout za záchrannou brzdu Filipovský, jenž zahákoval hostujícího útočníka, který mohl skórovat do odkryté klece. Přesilovka pro Lední Medvědy.

40:59
    Přesilovka Medvědů končí. Volráb dostává dvě minuty za sekání.

39:45
    Votápek krosčekoval Haška a inkasuje dvě minuty. Medvědi tak mohou srovnat v přesilové hře.

35:54
    Síly na ledě se na chvíli srovnají. Kment dostává dvě minuty za podražení a už sedí na trestné lavici.

34:00
    Hostující Kubát dostává dvě minuty za nedovolené bránění a je tu přesilovka pro Medvědy.

26:48
    Za faul kolenem putuje na trestnou lavici Štěpán Kuchynka a dostává dvě minuty. Hosté mají velkou šanci srovnat s Děčínem krok.

19:51
    Za záchrannou brzdu nyní musel zatáhnout Kubát, jenž zastavil nedovoleně pronikajícího Volrába. Medvědi mají další početní výhodu.

18:07
    Filip Kasalý inkasuje dvě minuty za vražení na hrazení a znovu jde jeho tým do oslabení.

15:47
    Votápek zahákoval soupeře a už sedí na trestné lavici. Tentokráte si početní výhodu vyzkouší domácí hokejisté.

03:21
    Hříbal srazil k zemi jednoho z hostí a putuje na trestnou lavici za podražení. Hosté budou hrát devatenáct vteřin 5 na 3.

01:40
    Za hákování putuje na trestnou lavici Klement a hosté si zahrají první přesilovou hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 15. Kuchynka (Klement), 19. Fojt (Volráb, Hašek) – 22. Martin Hadrava (Filip Kasalý), 29. Marek Hadrava (Martin Hadrava, Filip Kasalý), 38. Filip Kasalý (Martin Hadrava), 54. Hadrava (Kůrka)

HC Děčín: Lavinger (Kácha) – Filipovský, Procházka, Hříbal, Vaněk, Kaltenböck, Klement, Vegner, Michajličenko – Kuchynka, Volráb, Hašek, Zika, Chládek, Faigl, Oliverius, Fojt, Drnec, Kment
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Černý (Brunát) – Kubát, Kasalý D., Hájek, Adam, Kůrka, Vysloužil, Bezděk, Beneš, Hadrava Martin, Hadrava Marek, Kasalý F., Votápek, Kopic, Siřiště, Bonnel, Jelínek, Rossman, Baldwin

Rozhodčí: Hlinka – Hynčica, Kokrment