Klášterec nO – Nymburk 1:4 (kon.) | Písek – Bílina 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 3:5 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 3:6 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 2:7 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 5:4 (kon.)
Mor. Budějovice – SK Karviná 7:0 (kon.) | Opava – Technika Brno 3:2 (po pr.) | SHK Hodonín – Vsetín 6:3 (kon.)
Kolín – Kobra 3:4 (kon.) | Žďár n/S – Řisuty 3:9 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 1:2 (kon.)
Jablonec n/N – Tábor 2:3 (kon.) | Děčín – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Trutnov 2:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
HC Klatovy
Sobota 17.10.2015, 17:00 • ZS Kotlina (Kapacita: 4000) • 2. liga skupina Západ • 9. kolo

Z dnešního programu v Kotlině je to vše. Mějte se krásně, užijte si dnešní večer a u nějakého dalšího přenosu se na počtenou těší Richard Wagner! (19:20:54)

Zápas je u konce. Bylo to drama jako řemen od německých vojenských kalhot. Klatovy si vypracovaly vedení již 4:1, ale domácí se dostali do kontaktu. Pak se sice Bruslaři snažili s výsledkem něco udělat, ale nepomohla jim ani závěrečná power-play, v níž se prosadil Martin Němec a definitivně tak rozhodl.

59:52
    Miroslav Třetina (HBR) ještě vyfasoval osobní trest na deset minut za nesportovní chování.

59:52
    Klatovy právě vstřelily branku!
    A je hotovo. MARTIN NĚMEC přebruslil na modré čáře domácího hráče a ať se snažil David Vala sebevíc, tak už mu puk nedokázal vypíchnout. Je rozhodnuto. Bez asistence.

59:15
    Na jedné straně Roman Přikryl místo střely do prázdné poslal Pacandovi přihrávku na paty a na opačném pólu hrací plochy pak ve velké závaru nedošťouchali domácí kotouč do sítě! Kukin byl v jeden moment úplně mimo dění.

58:35
    Miroslav Duben střelou od modré minul vzdálenější tyč. Klatovy dostaly puk ven z pásma.

58:14
    Domácí jsou v šesti, Zvolánek zůstal na střídačce!

58:14
    Bruslaři si v přerušené hře vyžádali oddechový čas.

58:14
    Na druhé straně se po Třetinově přiklepnutí zjevil na levém kruhu ve střelecké pozici Patrik Přidal, ale kotouč poslal jen nad.

57:59
    Matěj Beran se na levém křídle zbavil beka a vystřelil. Jeho zakončení ale minulo horní tyč Zvolánkovy svatyně.

57:05
    Tempo hry trochu opadlo a na obou stranách se kupí chyba za chybou. Díky tomu ubývá šancí a domácím se zkracuje drahocenný čas.

56:35
    Hosté jsou v plném počtu. V závěru oslabení vyhodili až za Zvolánka.

56:14
    Jiří Zvolánek rozehrál puk do pravého křídla Jevgeniji Kondratěvovi, který našel na ose Kirilla Vlasova, jenž ještě našel Tomáše Ludvíka, který se procpal obranou, ale zblízka trefil jen klečícího Kukina.

55:46
    Miroslav Duben dostal na pravém kruhu kotoučem do obličeje. Nechtěné od klatovského hráče, který chtěl posunout puk kolegovi. Buly ve středním pásmu.

55:23
    Lukáš Endál vypálil z pravého kruhu, ale jeho zakončení o kousek přeletělo horní tyč Kukinovy branky.

55:04
    Klatovští vyhodili, ale domácí už jsou zpět před Kukinem.

54:44
    Domácí kombinovali a po Třetinově pasu z pravého křídla málem dorážel Patrik Přidal, ale byl zablokován Janem Holým. Následně vyjel Lukáš Endál zpoza klece, ale puk poslal jen pod ležícího Fjodora Kukina.

54:22
    Domácí budou hrát přesilovku a mohou srovnat. Jevgenij Kondratěv byl u pravého mantinelu srolován jak šunková rolka od Vladislava Kubeše (KLT), jenž pyká za nedovolené bránění.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 1. Endál (Třetina), 37. Endál (Třetina, Kondratěv), 40. Přidal (Třetina) – 8. Přikryl (D. Michel), 12. D. Michel (Kepka), 25. Chalupa (Beran), 30. Beran (Holý), 60. Němec

BK Havlíčkův Brod: Novák (25. Zvolánek) – Vala, Duben "A", Loginovskij, Kolda, Kořínek, Mendl, Pecen – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Kondratěv, Ludvík, Vlasov – Kozlík, Chlubna, Kuchta – Hlídek, Cejpek, Jelínek.
    Trenéři: Aleš Totter a Ladislav Fixa.

HC Klatovy: Kukin (Lejsek) – Chalupa, Holý, Marcel, Andrlík, Houfek, Kubík – Tulačka "A", Kristl, Kepka – D. Michel, Beran, Přikryl – Kubeš "C", Němec, Váchal – Topinka, Pacanda, F. Michel.
    Trenéři: Pavel Vostřák a Radek Mužík.

Rozhodčí: Libor Veinfurter – Michal Huryta, David Urubčík