New Jersey – San Jose 1:2 (1:2 po s.n.) | Columbus – Toronto 3:6 (kon.) | Detroit – Carolina 3:5 (kon.)
Winnipeg – Calgary 3:1 (kon.) | Vancouver – St. Louis 3:4 (kon.) | Anaheim – Colorado 0:3 (kon.)
Los Angeles – Minnesota 2:1 (po pr.)
Winnipeg Jets
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Calgary Flames
Sobota 17.10.2015, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Z mé strany je to pro tuto noc vše, přeji hezký zbytek noci, nebo dobrou noc. (04:59:19)

Winnipeg – 30 střel

Tak a je za námi utkání mezi Winnipegem Jets a Calgary Flames. Utkání začali aktivněji domácí, ale do vedení šli již ve čtvrté minutě hosté, zásluhou Mikaela Backlunda. Winnipegu se podařilo srovnat až ve druhé třetině a to krátce před její polovinou, ve dvacáté deváté minutě poslal puk za Rama Bryan Little a začínalo se od znova. Třetí třetina nabídla velice pěkný hokej stylem "nahoru, dolů", divákovi se musela třetí třetina líbit. Dlouho to vypadalo, že si oba týmy zkusí prodloužení, ale minutu a půl před koncem třetí třetiny se s pukem protáhl po levé straně Dustin Byfuglien a jeho zakončení překvapilo úplně všechny v MTS Centru, stejně jako brankáře Calgary. Dvaapadesát sekund před koncem pečetil na 3:1 Blake Wheeler a Winnipeg si tak doma nechal oba dva body.

59:40
    Flames to opět zkoušejí bez brankáře.
    Blake WHEELER - 3:1

59:08
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    BLAKE WHEELER posílá kotouč do opuštěné branky a pojišťuje tak vítězství Jets nad Flames! Bez asistence.
    Dustin BYFUGLIEN - 3:1

58:32
    Hudler ztratil puk na útočné modré, ten si vzal DUSTIN BYFUGLIEN a po přechodu do útočného pásma obešel jednoho obránce a z velikého úhlu poslal puk na Rama a ten k překvapení všech na hřišti. Bez asistence.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty utkání, Winnipeg u puku.

57:29
    Flames špatně rozehráli, ale hostující forvard měl k puku blíže, icing se nepíská.

57:17
    Hra vysokou holí, bude se vhazovat po pravici Rama.

56:54
    Flames se nedokážou dostat na útočnou polovinu hřiště.

56:11
    Obránce Winnipegu dvakrát v krátkém časovém sledu zastavil vyhození podél hrazení v útočném pásmu.

55:37
    Útočné snahy domácích zastavuje pozorná obrana Flames.

55:04
    Winnipeg v klidu drží kotouč a nespěchá s rozehrávkou.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 29. Little (Wheeler, Ladd), 59. Byfuglien, 60. Wheeler – 4. Backlund (Bennett, Frolík)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Pardy, Byfuglien, Enstrom, Myers, Stuart "A", Trouba – Ladd "C", Little, Wheeler "A" – Perreault, Scheifele, Ehlers – Burmistrov, Lowry, Stafford – Thorburn, Copp, Petan
    Calgary Flames: Ramo (Hiller) – Kulak, Engelland, Wideman "A" , Russell "A", Hamilton, Giordano "C" – Gaudreau, Monahan "A", Hudler – Bennett, Backlund, Frolik – Ferland, Stajan, Jones – Raymond, Jooris, Bollig

Rozhodčí: Sutherland, Charron – Nansen, Pancich