Znojmo – Záhřeb 3:1 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Medveščak Záhřeb
Neděle 18.10.2015, 13:15 • Zimní stadion města Znojma • Erste Bank Young Stars League • 13. kolo

59:28
    Orli právě vstřelili branku!
    TOMÁŠ RAČICKÝ využívá prázdné klece hostujícího týmu a vsítil třetí branku dnešního utkání.
    Bez asistence.

58:31
    Vyloučen Mandát (ZNO) – 2 minuty za hrubost. Současně na trestnou lavici odjíždí i Cizmadija (ZAG) – taktéž menší trest za hrubost a Kramaric (ZAG), který obdržel pětiminutový osobní trest.

58:05
    Branka hostujícího týmu je prázdná!

56:20
    Naprosto nečekaná branka ze strany domácího týmu! JIŘÍ SVATUŠKA si jako první všiml odraženého kotouče během souboje za hostující bránou a bez váhání se s ním vydal k brankové konstrukci. Hokejkou zastrčil kotouč do brány kolem pravé tyčky Ruzicovy branky. Ten něco podobného rozhodně nečekal.
    Asistence: Tomáš Hačecký.

44:07
    Další přesilová hra, ve které si Orli zahrají 5/3. Vyloučen Petrinsak (ZAG) – 2 minuty za vražení na hrazení.

42:46
    Vyloučen Jankovic (ZAG) – 2 minuty za sekání.

38:51
    A z ničeho nic je vyrovnáno. Nejprve Ruzic vyrazil Beranovu střelu před sebe. Odražený puk si pak vzal TOMÁŠ RAČICKÝ a propálil hostujícího gólmana. Asistence: Bronislav Fruhwirt, Simon Beran.

22:52
    Vyloučen Vuglac (ZAG) – 2 minuty za napadení.

22:11
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Jako první se od modré pokoušel prosadit Petrinsak. Pacl kotouč vyrazil před sebe, kde jeje Milicic poslal na hůl MARTINA PLESKA, který měl před sebou prázdnou bránu. Pacl neměl nejmenší šanci se přesunout.
    Asistence: Matija Milicic, Dominik Petrinsak.

19:14
    Vyloučen Hačecký (ZNO) – 2 minuty za hákování.

16:27
    Vyloučen Kramaric (ZAG). Hostující obránce si odsedí dvě minuty za držení.

13:12
    Vyloučen Šťáva (ZNO) – 2 minuty za podražení.

12:31
    Jeřábek se nadvakrát snažil překonat hostujícího brankáře. Poprvé trefil jeho náruč. Kotouč se odrazil těsně před něj a domácí útočník s druhým pokusem rozhodně neváhal. Ruzicův pravý beton byl na svém místě.

04:19
    Domácí si jako první zahrají přesilovou hru. Vyloučen Kramarcic (ZAG) – 2 minuty za držení hole.

Marcela Procházková

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 39. Račický (Fruhwirt, Beran), 57. Svatuška (Hačecký), 60. Račický – 23. Plesko (Milicic, Petrinsak)

HC LERAM Orli Znojmo: Pacl (Slezák) – Salát, Mandát, Kruckovyč, Porzer, Šťáva, Kiss – Švanda, Lander, Jeřábek – Hačecký, Toman, Svatuška – Beran, Račický, Fruhvirt – Jambor, Nahodil.
    Medveščak Záhřeb: Ruzic (Valencic) – Plesko, Smolec, Petrinsak, Poljak, Kramaric – Jankovic, Jazbec, Novak – Milicic, Platuzic, Kriksic – Stancic T., Jovic, Cizmadija – Stancic P., Vrabincic, Vuglac.

Rozhodčí: Čech – Skopal, Reich