Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.) | Anaheim – Minnesota 4:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 1:2 (po pr.)
Los Angeles – Colorado 2:1 (kon.)
Los Angeles Kings
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Colorado Avalanche
Pondělí 19.10.2015, 04:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL
    Ve Staples Center se dnes slavilo vítězství LA Kings.

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a někdy se zase u NHL těším napočtenou! (06:55:03)

Československá stopa
    Marián Gáborík (LAK) 1+0, 3 střely, čas na ledě 16:49

1. Tyler Toffoli (LAK) 1+0
    2. Anže Kopitar (LAK) 0+0
    3. Brayden McNabb (LAK) 0+1

Dnešní utkání navštívilo 18230 diváků.

Hokejisté Los Angeles Kings poráží Colorado 2:1 a po špatném startu do sezóny si napravují reputaci druhou výhrou v řadě. Skóre utkání otevřel ve 14. minutě domácí Marián Gáborík, jenž se trefil poprvé v sezóně. Ve 36. minutě srovnal, taktéž letošním premiérovým zásahem, v přesilovce Matt Duchene, ale hned o 23 sekund později zaznamela nakonec vítězný gól Tyler Toffoli. Ve třetí třetině už gól nepadl, Lavinám nepomohla k vyrovnání ani power-play. Nutno podotknout, že Kings zvítězili zaslouženě, svého soupeře přestříleli téměř dvojnásobně.

Střely na branku ve 3. třetině – 14:6, celkem – 40:23.

59:57
    Hosté to po vyhraném buly sehráli na Landeskoga, který ale neprostřelil Quicka!

59:52
    Domácí zahráli na icing, Patrick Roy si bere time-out.

59:23
    Branka Avs je konečně prázdná!

59:01
    Shore ani na několik pokusů u tyčky neprotlačil puk za klečícího Berru.

58:40
    Domácí se snaží šetřit cenný čas v útočném pásmu, Berra zatím nemůže na střídačku.

58:01
    Dvě minuty do konce druhé třetiny.

57:13
    Berra teď hosty podržel, když zlikvidoval střelu Cartera i dorážku Muzzina!