Chabarovsk – Minsk 4:2 (kon.) | Vladivostok – N.Novgorod 3:8 (kon.) | Novokuzněck – Čerepovec 4:5 (po pr.)
Novosibirsk – CSKA Moskva 0:1 (1:2 po s.n.) | HC Slovan – Barys 5:3 (kon.) | Záhřeb – Omsk 0:1 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
4:5 (0:1, 2:1, 2:2 - 0:1)
Severstal Čerepovec
Středa 21.10.2015, 14:00 • Kuznetskie Sport Palace • KHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (16:47:12)

Československá stopa:
    Ondřej Němec (CER): 0+2, 4 střely, čas na ledě 25:43
    Jakub Štěpánek (CER): 25 zák., 4 obdržené góly, úsp. 86,2%
    Robert Kousal (NOV): 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:10

Čerepovec nakonec v prodloužení vítězí v zápase plném zvratů na ledě Metallurgu Novokuzněck 5:4! Rozhodující branku vstřelil půl minuty před koncem prodloužení Sergej Monachov. Na vítězství hostujícího týmu má velký podíl také Ondřej Němec, který asistoval u obou vyrovnávacích branek Kagarlického v závěru třetí třetiny.

64:30 Sergej MONACHOV - 4:5

64:30
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Severstal vítězí! SERGEJ MONACHOV zajel s pukem za branku, zpoza níž ho bleskově zasunul bekhendem mezi tyčku a přesouvajícího se Karejeva. Bez asistence.

63:50
    Drugov se dostal do rychlého brejku, ale bránící hráč mu na poslední chvíli dokázal vypíchnout kotouč.

62:54
    Kagarlickij mohl zkompletovat hattrick, ale z pravé strany minul Karejevovu bránu.

61:30
    Metallurg vstoupil do prodloužení aktivněji a Severstal se zatím pouze brání.

60:01

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:37 Dmitrij KAGARLICKIJ - 4:4

59:37
    DMITRIJ KAGARLICKIJ se stává hrdinou Severstalu! Střelec třetí branky hostů doráží 23 sekund před koncem kotouč do odkryté branky a svým druhým gólem v zápase srovnává těsně před koncem na 4:4. Asistence: Ondřej Němec.

59:02
    Maxim Kazakov zbytečně fauloval na modré a komplikuje domácím závěr zápasu! Za úder do oblasti hlavy a krku dostává trest 2+10.

59:02
    Hosté ztratili útočné pásmo a Štěpánek zůstává v brance.

58:20
    Hostující tým si vyžádal oddechový čas.
    57:18 Kirill KAPRIZOV - 4:3

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 29. Stoa (Manuchov), 35. Romanov (Romanov), 49. Komaristij, 58. Kaprizov – 3. Kazakovcev (Chochlov), 30. Chochlov (Karlsson), 55. Kagarlickij (Němec), 60. Kagarlickij (Němec), 65. Monachov

Metallurg Novokuzněck: Karejev (Podjapolskij) – Manuchov, Fairchild, Postnikov, Kuklev, Ljamkin, Glebov, Kamalov, Amirov – Kaprizov, Stoa, Kazakov – Orlov, Kousal, Komaristij – Mitryjakov, Romanov, Drugov – Jažkov, Razumov, Musin.
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Kudako, Němec, Dorofejev, Stasenko, Chochlov, Karlsson, Koněv – Trunjov, Černov, Kagarlickij – Bučněvič, Trubačov, R. Berdnikov – Monachov, Kovyršin, Nikoncev – Mons, Kazakovcev, Skorochodov – V. Berdnikov.

Rozhodčí: Gusev, Cyplakov – Aljošin, Ivanov.