New Jersey – Arizona 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – Florida 3:2 (po pr.) | Columbus – NY Islanders 0:4 (kon.)
Montreal – St. Louis 3:0 (kon.) | Philadelphia – Dallas 1:2 (kon.) | Nashville – Tampa 5:4 (1:0 po s.n.)
Calgary – Washington 2:6 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Dallas Stars
Středa 21.10.2015, 01:40 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z tohoto utkání je to tedy vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemnou středu. U dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou. (04:25:45)

Dnešní utkání sledovalo 19 077 diváků.

Je tomu skutečně tak! Dallas Stars udrželi těsné vedení, a zvítězili tak i ve svém čtvrtém utkání v řadě! Philadelphii se sice ve třetí třetině podařilo snížit díky brance Couturiera, jenž znova už Flyers famózního Niemiho nepřekonali, a tak Dallas slaví další dva body do tabulky.

59:55
    Goligoski dostal puk do středního pásma, a už to vypadá tak, že si Dallas své vedení pohlídá.

59:42
    Voráček vystřelil z velkého úhlu a puk jen proletěl hostujícím brankovištěm.

59:37
    Domácí si samozřejmě berou svůj oddechový čas.

59:37
    Flyers nakonec nahodili puk na Niemiho, který musel puk ukrýt ve své lapačce, a vhazovat se tak bude po jeho pravici.

59:28
    Domácí se nemohou dostat do svého útočného pásma.

59:16
    Mason je na své střídačce!

58:56
    Klingberg se dostal do menších potíží, ale švédský obránce si nakonec s celou situací poradil.

58:41
    Puk je nyní za bránou Dallasu.

58:24
    Sharp přihrál Seguinovi, jehož pohotovou střelu zblokovali domácí obránci.

58:01
    Seguin drží puk u mantinelu a hosté se už nikam neženou.

57:52
    Wow, tak tohle musí domácí hodně mrzet. Matt Read (PHI) zcela zbytečně vysekl hokejku Oduyovi, a domácí hráč tak dostává dvě minuty za sekání.

57:51
    Read se dostal do zakončení, které však Niemi dokázal vyrazit před sebe.

57:26
    Puk je znova za bránou Flyers a čas se domácím hokejistům už pomalu, ale jistě krátí.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 49. Couturier (Simmonds, Read) – 20. Seguin (Ja. Benn, Klingberg), 20. Ja. Benn (Seguin, Goligoski)

Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Schultz, Streit, Del Zotto, Manning, Medveděv, Gudas – Raffl, Giroux, Voráček – Read, Couturier, Simmonds – Gagner, Laughton, Schenn – VandeVelde, Bellemare, White.
    Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski, Demers, Oduya, Jo. Benn, Jokipakka – Ja. Benn, Seguin, Sharp – Fiddler, Spezza, Ničuškin – Janmark, Eakin, Hemský – Roussel, Faksa, Sceviour.

Rozhodčí: Kowal, Furlatt – Amell, Sharrers

Diváci: 19077