Malmö – Šachtar 1:0 (kon.) | PSG – Real Madrid 0:0 (kon.) | CSKA Moskva – Manchester Utd. 1:1 (kon.)
Wolfsburg – Eindhoven 2:0 (kon.) | Atlético – Astana 4:0 (kon.) | Galatasaray – Benfica 2:1 (kon.)
Juventus – Mönchengladbach 0:0 (kon.) | Manchester City – Sevilla 2:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
2:0 (0:0)
PSV Eindhoven
Středa 21.10.2015, 20:45 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Liga mistrů • Skupina B

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:53:08)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 7:8. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:4.

Máme za sebou duel třetího kola základní skupiny B Ligy mistrů a Wolfsburg si v něm poradil s Eindhovenem v poměru 2:0. Domácí vstoupili do druhé půle jako velká voda a hned v úvodní minutě se z dorážky prosadil Dost. Tento gól pomohl zápasu, Wolfsburg vycítil, že je soupeř nalomený a hodlal jej dorazit. Druhý gól přišel v 58. minutě, to se hlavou trefil Kruse. Tento úspěch srazil šance Eindhovenu k modu mrazu a domácí v poklidu bránili svůj náskok. Ten se mohl v úplném závěru smrsknout na jeden gól, jenže Locadia neproměnil pokutový kop. Hosté tak odjíždí s prázdnou a propadli se na poslední místo v tabulce. Výhra 2:0 Wolfsburg naopak katapultovala do čela se šesti body.

90+3

90+3
    Guardado sice zeď zvládl překonat, Benagliovu bránu ale netrefil.

90+2
    Další standardní situace pro hosty, nyní se jedná o přímý kop.
    90+1. Locadiův neproměněný pokutový kop

90+1
    Benaglio svou chybu odčinil a prudkou, ale špatně umístěnou Locadiovu střelu vyrazil na roh! Domácí i nadále vedou 2:0.

90
    Diego Benaglio za svůj faul obdržel navíc žlutou kartu.
    90. Benagliův faul v pokutovém území

90
    Tak ještě možné drama, neboť je tu penalta pro PSV! Benaglio si vyběhl na vyražený míč, chtěl jej odvrátit před dotírajícím Locadiou, jenže jej trefil na nohu a nedal tak sudímu jinou možnost.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

89
    PVS rozehrálo roh, centr byl domácími celkem v poklidu a bez problémů odvrácen.

88
    Pomalu, ale jistě se nám blíží závěr utkání, fanoušci Wolfsburgu už pějí oslavné chorály.

86
    Centr na Locadiu odvracel Dante, nakonec vše dopadlo nedovoleným zákrokem Breneta.

85
    Poslední změna v dresu Wolfsburgu, Josuu Guilavoguiho nahradil Maximilian Arnold.

84
    Rychlý brejk Wolfsburgu, na přízemní centr z pravé strany si naběhl Kruse, byl ve velice dobré pozici, jenže trochu nepochopitelně přestřelil!

84
    Na přihrávku za obranu si naběhl Locadia, jenže Benaglio něco podobného předpokládal, vyběhl z brankové čáry a byl u míče dřív!