Chabarovsk – N.Novgorod 1:3 (kon.) | Vladivostok – Minsk 5:2 (kon.) | Toljatti – Nižněkamsk 3:2 (kon.)
Kazaň – Čeljabinsk 5:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 2:4 (kon.) | Viťaz – Soči 3:1 (kon.)
HC Slovan – Omsk 0:3 (kon.) | Záhřeb – Barys 3:0 (kon.)
HC Slovan Bratislava
0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Avangard Omsk
Pátek 23.10.2015, 19:00 • Samsung Arena, Bratislava • KHL

Z mé strany je to pro tuto chvíli všechno. Budu se na Vás těšit u dalšího textového přenosu. Hezký zbytek večera. (21:29:23)

Československá stopa v utkání

Dominik Furch do utkání nezasáhl
    Michal Kempný 0+1, 2 střely, čas na ledě 23:02
    Vladimír Sobotka 0+0, 5 střel, čas na ledě 17:38
    Martin Erat 0+1, 1 střela, čas na ledě 14:00

Je za námi utkání Kontinentální hokejové ligy mezi Slovanem a Avangardem. Po vyrovnané první třetině a brance Lekomceva následovalo druhé dějství, ve kterém už byl jasně lepší hostující Omsk, který přidal 2 branky, o které se zasloužili Lemťugov a v závěru Paršin. Třetí třetina už příliš hokejové krásy nenabídla a tak střetnutí skončilo zaslouženým vítězstvím ruského týmu 0:3.

Nejlepšími hráči vyhlášeni Vladimír Mihálik na straně domácích a z hostujících hráčů byl vybrán Vladimír Sobotka.

59:40
    Hra je přerušena. Vhazuje se ve střední třetině. Kostin je velice blízko udržené nule.

58:36
    Zápas se už víceméně dohrává, hosté se už nikam neženou a soustředí se na udržení čistého konta.

57:45
    Fanoušci Slovanu tleskají svému týmu, navzdory stavu 0:3. Velice sympatické gesto!

57:15
    Rychlý protiútok Avangardu zneškodnil Garnett a puk je ve středním pásmu.

56:00
    Slovan se ještě snaží o čestný úspěch, ale domácí se velice dobře brání.

55:25
    Jegličova střela zápěstím byla sražená do rohu kluziště.

54:46
    Garnett musel vyjet z brány a ukrýt kotouč před rychle se blížícím Fisčenkem. Vhazování před domácí svatyní.

54:05
    Postavení mimo hru zastavuje rodící se akci Omsku.

53:23
    Paršinova střela po přihrávce Zubova zpoza brány neměla gólový efekt.

52:19
    Hostující trenér dá oddechnout svým hráčům, protože ti byli na ledě příliš dlouho a navíc vyhodili na zakázané uvolnění.

52:19
    Oddechový čas pro hosty.

52:12
    Sobotka na ledě, Omsk je kompletní.

51:24
    Po tlaku Slovanu, střele Šťastného a následných dorážkách se hosté osvobozují.

50:31
    Valachovu střelu vyráží Kostin do rohu, Slovan pokračuje v tlaku.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 9. Lekomcev (Erat), 32. Lemťugov (Valentěnko, N.), 40. Paršin (Kempný, Lekomcev)

HC Slovan Bratislava: Garnett (Pavlas) – Sersen (A), Barker, Luža, Mihálik, Valach, Švarný, Kozák – Kašpar, Nedorost, Pare – Bartovič, Surový (C), Nagy (A) – Šťastný, Tičar, Jeglič – Miklík, Viedenský, Skalický
    Avangard Omsk: Furch (Kostin) – Alexandrov, Ahnelöv, Lekomcev, Kempný, Gluchov N. , Valentěnko, Dervuk, – Paršin, Popov (A), Zubov – Pěrežogin (A), Sobotka (C), Erat – Širokov, Petrov, Černikov – Michejev, Gluchov A., Fisčenko – Lemťugov

Rozhodčí: Gašilov, Naumov – Raming, Šichanov

Diváci: 10 055