Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica 9:2 (kon.) | Humenné – Spišská N. Ves 2:4 (kon.) | Bardejov – Topoľčany 5:0 (kon.)
Prešov – Nové Zámky 5:1 (kon.) | Detva – Trnava 3:2 (po pr.) | Senica – Michalovce 3:4 (kon.)
HC 19 Humenné
2:4 (0:2, 0:0, 2:2)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 23.10.2015, 17:30 • ZŠ Humenné • 1. liga (SR)

Videli sme pekný zápas s lepším výsledkom pre hostí. V tretej tretine sa podarilo Humenčanom vyrovnať, no to nestačilo a hneď na to dostali dva góly a zápas prehrali 2:4. Do ďalšieho zápasu v Humennom dovidenia. Ďakujem za pozornosť, onlajny.eu. (19:39:49)

57:58
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves. V posledných minútach oslabil svoj tým Findura Michal za menší trest – nedovolené bránenie.

57:55
    Strelou od modrej vyskúšal pozornosť Borároša obránca domácich Roháčik.

57:26
    Domáci to nevzdávajú a prinútili Spišiakov vyhodiť cez všetky čiary. Vhadzovanie po ľavej ruke brankára Borároša.

56:00
    Pokusy o rozohrávku domácich končia v strednom pásme.

55:00
    Hostia sa snažia udržať hru hlavne v strednom pásme, aby nedovolili streliť domácim kontaktný gól.

53:04
    Šanca hostí, Smotrila sa pokúsil ohroziť bránku, ale jeho strelu kryje Volentier.

52:00
    Šanca domácich končí na zadnom mantinele.

51:00
    Šancu hostí zastavuje domáci hráč Roháčik. Prihrávkou do stredného pásma našiel Pavla Segľu, no ten puk stráca.

50:00
    Posledných desať minút tretej tretiny.

49:01
    Domáci strelou spomedzi kruhov ohrozili brankára Borároša, no ten strelu kryje.

48:21
    Oddychový čas domáci.

48:21
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Gól strelil IŠTOCY. Asistencie Púchovský, Môcik.

48:12
    Hostia v útočnom pásme. Po peknej strele od modrej zastavuje puk Volentier.

47:56
    Domáci vyhadzujú cez všetky čiary. Vhadzovanie po ľavej ruke Volentiera.

46:51
    Gól strelil SMOTRILA. Asistencie Koky.

45:00
    Hostia sa po dlhšom čase dostali do útočného pásma, ale domáci obrancovia im nedovolili rozohrať.

Tomáš Šimeček

Branky a nahrávky: 43. Roháčik, 44. Podsedlý (Ihnaťo, Roháč) – 4. Hamráček (Giľák, Lesňák), 15. Koky (Findura, Smotrila), 47. Smotrila (Koky), 49. Ištocy (Púchovský, Môcik)

HC 19 Humenné: Volentier (Kmeť) – Horváth, Varga, Roháčik, Grega, Kramár, Šeliga, Renčok, Vartovník, P.Segľa, Mihalič, Nagy, Segľa, Šugár, Roháč, Ihnaťo, Podsedlý
    HK Spišská Nová Ves: Borároš – Šterbák, Bdžoch, Cvengroš, Findura, Hrubý, Janovčík, Kyčák, Medvec, Findura M., Giľák, Hamráček, Ištocy, Koky, Lapšanský, Lesňák, Mócik, Piják, Púchovský, Smotrila

Rozhodčí: Husár – Riš, Smerek