Sokolov – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Karviná – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Vlašim – Olomouc B 3:1 (kon.)
Opava – Varnsdorf 1:0 (kon.)
FC Graffin Vlašim
3:1 (1:1)
SK Sigma Olomouc B
Sobota 24.10.2015, 14:30 • Kollárova ulice, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 12. kolo

Vlašim po domácím vítězství nad Táborskem v předminulém kole na vlastním trávníku skolila dalšího favorita. „Béčko“ Sigmy Olomouc porazila 2:1, přestože už od 3. minuty po zásahu Martina Šindeláře prohrávala 0:1. Ondřej Průcha o čtyři minuty později vyrovnal po zaváhání hostující obrany na 1:1. Po další chybě v defenzivě uzavíral Graffin skóre na konečných 3:1 v nastaveném čase druhého poločasu. To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji pohodový zbytek víkendu. (16:25:46)

90+2

90+1
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Sigma před vlastním pokutovým územím již poněkolikáté chybovala. Hronek se zmocnil balonu a šel na gólmana Spurného sám s LADISLAVEM JANDOU, jemuž předložil míč před prázdnou bránu. Domácí záložník zvyšuje na 3:1.

90
    V druhém dějství se přidávají dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Budinský byl při zákroku faulován Jemelkou a bude rozehrávat z vlastní šestnáctky.

90
    Tarczal musel před vlastním gólmanem zasahovat, když odvrátil centr z levé strany na roh.

89
    Svozil poblíž středové čáry fauloval Tarczala a byl potrestán žlutou kartou.

88
    Střídání v týmu FC Graffin Vlašim: ze hřiště odchází Brejcha, přichází Moravec.

87
    Mihálikův tečovaný centr z pravé strany přistál jen do Spurného rukavic.

85
    Mihálik prodloužil hlavou Budinského nákop na Průchu, který se vřítil do šestnáctky, ale v tísni mířil z blízkosti jen do Spurného.

84
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Ševčík, přichází Hýbl.

83
    Faltův pas putoval do území nikoho, Budinský má balon ve své moci.

81
    Tarczal efektně obešel dva protihráče a poslal míč do vápna, kde měl Spurný plné ruce práce, aby vytáhl Hronkovu hlavičku na roh.

80
    Průcha z levé strany odcentroval do pokutového území, Janda se ovšem k hlavičce po zásahu obránce Sigmy nedostal.

79
    Duel na stadionu v Kollárově ulici sleduje 438 diváků.

78
    Ševčík na útočné polovině dohrál Štochla a obdržel žlutou kartu.

78
    Hladík pronikl do pokutového území, ale z těsné blízkosti mířil jen do Budinského rukavic.

77
    Hronek hledal křižnou přihrávkou do vápna Mihálika, jenže jeho pas byl příliš dlouhý.

75
    Hosté rozehrávali rohový kop na přední tyč, k nikomu v dresu Olomouce však míč neprošel. Vlašim se ubránila.