Celta Vigo – Real Madrid 1:3 (kon.) | Granada – Real Betis 1:1 (kon.) | Sevilla – Getafe 5:0 (kon.)
Malaga – La Coruňa 2:0 (kon.)
Sevilla FC
5:0 (2:0)
Getafe CF
Sobota 24.10.2015, 20:30Španělská LaLiga • 9. kolo

To je pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera! (22:20:05)

Demolice je u konce! Pokud byla Sevilla v prvním poločase aktivnější, tak ve druhém poločase šlápla na pedál ještě výrazněji o čem svědčí drtivý výsledek 5:0! Kde začít? Vigaray zavinil během deseti minut dvě penalty a v každé obdržel žlutou kartu. Musel tudíž předčasně do sprch. Oba pokutuvé kopa domácí využili a Gameiro se tak postaral o hattrick. To ale nebylo vše! Getafe se postaralo v 80. minutě o další penaltu pro Sevillu a nelichotivého bůra zařídil Konopljanka.

90

90
    Hlavní arbitr má píšťalku v puse a evidentně chce ukončit trápení Getafe, tudíž se nastavovat nebude.

89
    Suaréz napřáhl z levé strany. Rána zmiňovaného hráče byla nepřesná a kopat se tudíž bude pouze od svatyně Rica.

88
    Alespoň na chvíli může Getafe uklidnit hru. Po faulu na Sčepoviče to totiž bude standardní situace z útočné poloviny.

87
    Velmi rychle Sevilla obrátila hru a Vitolo opět pálil. Rána mu tentokrát vůbec nesedla, a tak Guaita zasahovat nemusel.

86
    Wanderson zužitkoval trochu prostoru k nákopu z dálky. Pro Rica to byla lehká práce a po delší době si brankař domácích sáhl na míč.

85
    O chvíli později se v šanci zjevil Vitolo. Ten zakončoval z pravé strany po centru z protější strany, nicméně svatyni hostů netrefil.

83
    Llorente se prosmýkl do šestnáctky, kde si přehodil balón z jedné nohy na druhou a vypálil k pravé tyči. Míč zamířil těsně vedle.

82
    Tohle už je doslova demolice hostujícího týmu. 18 střel domácích a z toho hned 12 mezi tři tyče svědčí o ofenzivní síle Sevilly.
    81. Jevhen KONOPLJANKA - 5:0

81
    Sevilla právě vstřelila branku!
    I třetí penalta je zužitkována. JEVJHEN KONOPLJANKA zvolil úplně stejnou stranu, jako jeho předchozí dva spoluhráči a s přehledem proměnil.

80
    Wanderson fauloval ve vápně a je to neuvěřitelné, ale je tu třetí penalta pro domácí! To se jen tak nevidí.

80
    Kolem Guaity centry neustále sviští ze strany na stranu. Getafe se musá bránit zuby nehty.

78
    Iborra dostal více prostoru a ačkoliv jeho pas neprošel, Sevilla se k míči záhy dostala a může tak pokračovat útočná akce domácích.

77
    Mariano to zkoušel z velké dálky. Nebyla to špatná střela, ale kulatý nesmysl mezi třemi tyčemi neskončil.

76
    Zmar hostů je evidentní. Getafe si nedokáže dát pořádnou přihrávku, a tak se Sevilla velmi rychle k balónu vrátila.

75
    Už už to vypadalo na třetí penaltu! Vitolo byl v pokutovém území podražen, ale tentokrát rozhodčí nechácá hru pokračovat.

Martin Doležal

Branky: 35. Gameiro, 45. Gameiro (Konopljanka), 50. Banega (pen.), 60. Gameiro (pen.), 81. Konopljanka (pen.)

Karty:   51. Iborra (SEV) – 50. Vigaray (GET), 52. Juan Rodríguez (GET)   60. Vigaray (GET)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 13:0. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 18:15.
    Sevilla FC: S. Rico – Mariano, Rami, Kolodziejczak, Trémoulinas – Krychowiak, Banega (65. Krohn-Dehli) – Vitolo, Iborra (C) (62. N'Zonzi), Konopljanka – Gameiro (71. F. Llorente).
    Náhradníci: Soria – Andreolli, Coke, Krohn-Dehli, F. Llorente, N'Zonzi, J. A. Reyes.

Getafe CF: Guaita – Vigaray, Alexis, Vergini, Lago – Lacen, Juan Rodríguez (62. Damián Suárez) – León (C) (56. Wanderson), Víctor, Sarabia – Šćepović.
    Náhradníci: Megyeri – Buendía, Moisés Gómez, Damián Suárez, Velázquez, Cala, Wanderson.