Minnesota – Anaheim 3:0 (kon.) | Montreal – Toronto 5:3 (kon.) | Ottawa – Arizona 1:4 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 3:2 (2:1 po s.n.) | Buffalo – New Jersey 3:4 (kon.) | St. Louis – NY Islanders 2:3 (po pr.)
Nashville – Pittsburgh 1:2 (po pr.) | Dallas – Florida 2:6 (kon.) | Colorado – Columbus 3:4 (kon.)
Chicago – Tampa 1:0 (po pr.) | Vancouver – Detroit 2:3 (po pr.) | San Jose – Carolina 5:2 (kon.)

2. Chris Kunitz (PIT) – 1+0
    3. Marc-André Fleury (PIT) – 38 zákroků, 1 gól, 97,4% (03:45:17)

Dnešní utkání je u konce, rozhodujíc trefu si připsal Phil Kessel, který vystřelil Tučňákům bod navíc v prodloužení. Já se s Vámi loučím, příjemný nedělní den!

Phil KESSEL - 1:2

60:41
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Hosté nakonec berou bod navíc! Forsberg udělal chybu, když snadno přišel o puk v souboji s Malkinem ve středním pásmu, kde se ho ujal PHIL KESSEL, který obkroužil polovinu hřiště vystřelil do betonů Rinneho, od nichž se puk odrazil zpět k hvězdě Penguins. Kessel měl jednoduchou pozici, z které jistě poslal puk za záda Fleuryho. Asistence: Jevgenij Malkin.

60:34
    Forsberg nedokázal projít přes protihráče, puk mají hosté.

60:13
    Ofsajd domácího celku.

60:05
    Domácí začínají prodloužení s pukem na svých holích.

60:01

Třetí třetina přinesla vyrovnání pro domácí hokejisty. O to se postaral v 52. minutě Neal, který dorazil svoji vlastní střelu za záda skvěle chytajícího Fleuryho.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:55
    Penguins vysokým obloukem vyhazují puk, uvidíme prodloužení.

59:48
    Uvidíme ještě jedno vhazování před brankou hostujícího brankáře.

59:24
    Počet střel: Nashville – 38, Pittsburgh – 26.

59:04
    Necelou minutku před koncem třetí části je odpískáno zakázané uvolnění Pittsburghu.

58:57
    Josi zaváhal při rozehrávce, ale hosté toho nedokázali využít.

57:53
    Hosté se nikam neženou, vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 52. Neal (Ribeiro, Jackman) – 36. Kunitz (Malkin, Cullen), 61. Kessel (Malkin)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Jones, Jackman, Ellis, Ekholm – Neal, Fisher, Forsberg – Smith, Ribeiro, Wilson – Arvidsson, Hodgson, Bourque – Watson, Gaustad, Nystrom
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Cole, Letang, Maatta, Lovejoy, Scuderi, Dumoulin – Hornqvist, Crosby, Dupuis – Kessel, Malkin, Plotnikov – Sprong, Bonino, Kunitz – Perron, Cullen, Rust