Toljatti – Čeljabinsk 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Soči 2:4 (kon.) | Kazaň – Nižněkamsk 2:1 (2:0 po s.n.)
Viťaz – Jaroslavl 2:3 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
Lokomotiv Jaroslavl
Neděle 25.10.2015, 15:00 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Československá stopa

Roman Horák 0+1, 1 střela, 2 TM, čas na ledě 17:01 (17:35:14)

Třetí třetina nám nabídla krásnou podívanou. Nejprve poslal Enlund Lokomotiv do vedení 2:1, poté se dokázal v osmapadesáté minutě prosadit ve vlastním oslabení Mario Kempe. Hosté však ještě stihli odpovědět. V devětapadesáté minutě rozhodl dnešní utkání Mosaljov.

59:44
    Rozhodčí vykázali domácí do středního pásma. Viťazu již mnoho času nezbývá.

59:19
    Domácí Viťaz jde do hry se šesti bruslaři.

59:19
    Oddechový čas pro Viťaz Moskevská oblast.
    Denis MOSALJOV - 2:3

58:09
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Tak to je tedy závěr zápasu. Loktionov poslal kotouč před branku, kde byl nepokrytý DENIS MOSALJOV, jenž šikovně poslal kotouč do branky a necelé dvě minuty před koncem vrací hostům vedení. Asistence: Andrej Loktionov, Kirill Kapustin.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
    Mario KEMPE - 2:2

57:17
    Viťaz právě vstřelil branku!
    A to se jim krutě nevyplatilo. Ve vlastním oslabení ujel všem MARIO KEMPE, který se kličkou do forhendu poradil s Kolesnikem a vyrovnává tak na 2:2. Bez asistence.

56:38
    Hosté se ihned usadili v pásmu, kde kombinují.Hosté spíše šetří čas.

55:56
    Navíc půjdou domácí do čtyř. Roman Horák zbytečně atakoval ze zadu krosčekem jednoho z hostujících hráčů.

55:44
    Ovšem nyní spíše hrají hosté a jsou to paradoxně domácí, kdo se brání tlaku.

55:01
    Domácí Viťaz má posledních pět minut na to, aby s výsledkem něco udělal, pomýšlí-li na bodový zisk v dnešním utkání.

53:36
    Hosté pozorně brání svůj jednobrankový náskok, o který by neradi přišli.

52:16
    Na druhé straně motala hlavy domácí obraně čtvrtá lajna Lokomotivu. Snaha hostů skončila na tyčce Sateriho branky. Tu orazítkoval Korškov.

51:10
    Druhá domácí formace vedená Nikulinem uzamkla hráče Lokomotivu v jejich obranném pásmu. Kolesnik však nemusel ani jednou zasahovat.

50:46
    Oddechový čas pro Lokomotiv Jaroslavl.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 24. Afinogenov (Horák, Eronen), 58. Kempe – 16. Kartajev (Apalkov, Kontiola), 46. Enlund (Kontiola, Apalkov), 59. Mosaljov (Loktionov, Kapustin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Saprykin) – Eronen, Ježov, Vaščenko, Golovkov, Kostromitin, Kandzjuba, Berdjukov, Antropov – Horák, Soloduchin, Musatov, Kempe, Vyglazov, Šitikov, Kokšarov, Nikulin, Koroljov, Afinogenov, Abdullin, Makejev
    Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Krasotkin) – Koledov, Grigorjev, Hersley, Kronwall, Pašnin, Ljubuškin, Gorochov – Konkov, Enlund, Iljenko, Apalkov, Kontiola, Mosaljov, Kraskovskij, Kapustin, Galimov, Malcev, Loktionov, Korškov, Kartajev

Rozhodčí: Odins, Buturlin – Ponamarenko, Nazarov