SHK Hodonín – Poruba 2011 5:2 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 2:8 (kon.) | Vsetín – SK Karviná 3:2 (po pr.)
Sokolov – Řisuty 4:3 (2:1 po s.n.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 0:6 (kon.)
Pelhřimov – Tábor 4:2 (kon.) | Písek – Nymburk 2:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Děčín 2:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Bílina 3:7 (kon.) | Klatovy – Trutnov 9:1 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 4:5 (po pr.)
Mor. Budějovice – Kopřivnice 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 3:1 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 3:2 (kon.)
IHC Králové Písek
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
NED Hockey Nymburk
Středa 28.10.2015, 18:002. liga skupina Západ • 11. kolo

Dnešní utkání je u konce. Ačkoliv to byli hosté, kteří se v zápase ujali vedení, nakonec se z plného bodového zisku radují hráči v modrých dresech. Ti v polovině střetnutí zařídili obrat a především zásluhou výborně chytajícího Pance dovedli utkání do zdárného konce. S přáním příjemně prožitého zbytku svátečního večera se z jihu Čech loučí Petr Košatka a Petr Eliáš. Na shledanou. (20:10:45)

59:45
    Puk opět opouští obrannou třetinu domácích. Tohle už si Jihočeši pohlídají.

59:36
    Mošovský prázdnou branku soupeře těsně minul.

59:17
    Píseckým se podařilo posunout puk do středního pásma.

58:50
    Nyní to však již neplatí, hosté zkouší vabank v šesti bez gólmana.

58:22
    Frodl zatím zůstává v brance.

58:22
    Toho hosté využívají a berou si očekávaný oddechový čas.

58:22
    Úmyslný ofsajd domácích stěhuje hru před Pance.

58:12
    Suchan z mezikruží branku soupeře těsně přestřelil.

57:32
    Tým Nymburka je nyní kompletní, přesilovka domácích končí.

56:48
    Domácí se na delší dobu podrželi ve třetině střežené Frodlem, nakonec ale hostující čtveřice vystihla rozehrávku a dokázala se vymanit z tlaku.

55:49
    Nymburk se osvobozuje vyhozením až k domácímu brankáři.

55:36
    Prakticky ihned z buly pálil Urbance a Frodl sevřel puk ve své náruči.

55:32
    Frodl si ve vlastním brankovišti pomohl drobným háčkem a hostující tým bude 2 minuty ve čtyřech.

55:04
    A těžké chvilky si nyní prožili také domácí. Rychlý kontr Nymburka končí pod výstrojí Pance.

54:45
    Obrovský závar před nymburskou brankou! Kotouč dokonce přešel brankovou čáru, ale pro postavení útočícího hráče v brankovišti gól neplatí.

54:08
    Puk byl ve středním pásmu sražen mimo hřiště a vhazovat se bude na základním bodu pro vhazování.

Petr Košatka

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 29. Sýbek (Vlček, Procházka), 31. Procházka (Sýbek) – 23. Novák

IHC Králové Písek: Panec – Procházka, Jirků, Hřebíček, Hanus, Hřebíček, Škopek, Koutenský – Mošovský, Marek, Vlček, Urbanec, Růžička, Slavík, Sýbek, Suchan, Ferebauer, Volf, Novák, Bernad
    NED Hockey Nymburk: Frodl – Kříž, Loučka, Knesl, Novák, Rittig, Saňa, Eis, Stehlík, Šimek, Bičiště, Čapek, Barbora, Jindra, Smejkal, Kuzďas, Brzák

Rozhodčí: Sýkora – Oudes, Horažďovský