Motor ČB – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Jihlava – Kladno 4:2 (kon.) | Most – Benátky n/J 6:3 (kon.)
Třebíč – Prostějov 4:2 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 5:3 (kon.) | Havířov – Přerov 0:3 (kon.)
Kadaň – Slavia 1:2 (po pr.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 28.10.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 18. kolo

Třetí třetina patřila domácím. Prvně se dostali zpět do dvoubrankového vedení, díky Petru Polodnovi. Hosté dokázali snížit a vypadalo to, že uvidíme velké drama. Domácí Polodna však byl dnes k neudření a dokázal prakticky vzápětí zvýšit na 4:2. Ke konci jsme viděli několik vyloučení, ale na výsledku už to nic nezměnilo. Domácí si tak zaslouženě mohou dnes vychutnat vítězství. (19:56:17)

59:24
    Hosté se ještě ženou do útoku, ale času jim zbývá málo.

59:07
    Vyloučen Jakub Šlahař (PRO) na 2 minuty za hrubost. Bude se tak dohrávat ve čtyřech na obou stranách.

58:29
    Vyloučení po šarvátce mezi Husákem a Bilčíkem. Oba si vykoledovali 4 minuty plus 10 minut osobní trest za hrubost. Bude se pokračovat v přesilovce hostů. Buly ve středním pásmu.

58:29
    Velmi nepřehledná situace před Vejmelkou. Ten dokázal udržet puk před brankou.

58:18
    Hosté to zkoušejí v přesilovce bez brankáře v 6 hráčích v poli.

57:53
    Vyloučen Štindl (TRE) na 2 minuty za krosček.

57:31
    Tomek trefuje tyčku!! Dokázal se uvolnit, přejít obránce a vystřelit.

56:56
    A Kusko v další dobré pozici, trefil těsně vedle.

56:23
    Zuzin šel sám na Horčičku, zkoušel to mezi betony, ale neuspěl.
    POLODNA - 4:2

54:57
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Domácí rychle odpovídají. Svůj hattrick dokončil PETR POLODNA. Asistence: Silvester Kusko.
    LUŇÁK - 3:2

54:37
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    A to se ji skutečně daří. Velmi dobrou teč nyní předvedl LUKÁŠ LUŇÁK, kdy se mu podařilo vložit hůl do střely a poslat tak puk mimo dosah Vejmelky. Asistence: Michal Dragoun, Marek Drtina.

54:15
    Šance pro hosty ještě zdramatizovat utkání.

53:44
    Vyloučen Václav Tomek (TRE) na 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě v podání domácích.

53:44
    Při střele od modré nyní domácí obránce zlomil hůl.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 9. Miškovský (Zuzin), 24. Polodna (Bilčík), 47. Polodna (Kusko, Holec), 55. Polodna (Kusko) – 27. Illéš (Dragoun, Luňák), 55. Luňák (Dragoun, Drtina)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Štindl, Malena "A", Niko, Čejka, Přibyl, Bilčík – Miškovský, Dolníček "C", Zuzin – Holec, Polodna, Kusko – Psota, Raška, Wasserbauer – Tomek, Pokorný, Bartoň "A".
    LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Vydržel) – Vokurka, Drtina, Kaluža, Mojžíš "C", Protivný, Husák, Liška, Rudl – Luňák, Dragoun, Illéš – Čuřík, Moskal "A", Staněk – Šlahař, Venkrbec, Novák – Krejčík, Volek, Kajaba.

Rozhodčí: Pražák – Kreuzer, Špringl ml.