Motor ČB – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Jihlava – Kladno 4:2 (kon.) | Most – Benátky n/J 6:3 (kon.)
Třebíč – Prostějov 4:2 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 5:3 (kon.) | Havířov – Přerov 0:3 (kon.)
Kadaň – Slavia 1:2 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
Rytíři Kladno
Středa 28.10.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 18. kolo

S konstatováním, že Dukla Jihlava poráží Kladno 4:2 a v tabulce se svému dnešnímu soupeři přibližuje na rozdíl tří bodů, se s Vámi loučí a zase někdy napočtenou se těší Tomáš Lysý. (20:21:53)

Diváci: 2505.

Krásný hokejový boj je za námi. Dlouho se zdálo, že ve třetí třetině gól nepadne a zápas půjde do prodloužení. V prvním vzájemném duelu vstřelilo Kladno rozhodující gól v sedmapadesáté minutě a Dukla dnes oplatila stejnou mincí, když se ve stejné minutě trefil Lukáš Jícha a rozhodl zápas. Trefou do prázdné klece pojistil svému týmu tři body Dávid Gríger.

Dávid GRÍGER - 4:2

59:25
    Dukla právě vstřelila branku!
    Kladenští při zavezení puku do pásma ztratili před brankou puk, Důras jej vypíchl na DÁVIDA GRÍGERA, který si po pravé straně sjel před branku a pojišťuje Dukle tři body. Asistence: Michal Důras, Josef Skořepa.

59:09
    Kladenští vybojovali puk za svojí klecí.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny je tu.

58:51
    Lukáš Mensator zůstává na střídačce. Bude se vhazovat po pravici Honzíka.

58:51
    Kladno si vyžádalo oddechový čas.

58:51
    Dělovka Davida Stacha z levého kruhu končí v Honzíkově lapačce, to byl skvělý zákrok.

58:39
    Při hře čtyři na čtyři Dukla hájí své modré pásmo a při jakékoliv šanci posílá puk před Mensatora.

58:03
    Sudí možná trošku kompenzují předchozí faul. Poblíž mantinelu u levého kruhu byl držen Alekseev a sudí posílají ven Brandona Nashe za držení.

Na vyloučení: 6-5.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:18
    Před branku si sjížděli dva hráči Kladna, ale ani jeden z nich nedokázal vystřelit a Honzík hokejkou poslal puk do strany, odkud Dukla vyhazuje puk.

57:00
    Po několika šťastných odrazech puku posílá Marek Melenovský puk přes všechny čáry.

56:47
    Domácí fanoušky zaházeli led několika odpadky, tohle se příliš nehodí.

56:47
    Kladno bude mít možnost srovnat stav zápasu. Za brankou byl poslán k zemi jeden z hráčů Kladna a domácí fanoušci se možná trošku oprávněně zlobí, tohle na nedovolený zákrok zřejmě nevypadalo. Ať tak či tak, důležitý je názor sudích a Tomáš Kaláb (JIH) jde na dvě minuty ven za hákování.

Na vyloučení: 6-4.
    Lukáš JÍCHA - 3:2

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 8. Skořepa (Melenovský, Důras), 19. Anděl (Skořepa, Důras), 57. Jícha (Zadražil, Melenovský), 60. Gríger (Důras, Skořepa) – 20. Bílek (Stach), 31. Bílek (Stach, Rudovský)

HC Dukla Jihlava: Honzík (Sáblík) – Šafář, Štebih, Šimek, Kaláb, Zadražil, Grebenyuk, Dobrovolný – Diviš, Seman, Kohout – Anděl, Skořepa, Důras – Jícha, Melenovský, Prokš – Harkabus, Gríger, Alekseev. Trenér: Petr Vlk
    Rytíři Kladno: Mensator (Cikánek) – Repe, Nash, Růžička, Kehar, Ptáček, Zajíc, Gutwald – Pletka, Skuhravý, Rudovský – Bílek, Stach, Kindl – Redlich, Pitule, Dvořáček – Strnad, Lukáš, Machač. Trenér: Jindřich Lidický

Rozhodčí: Hejduk, Bejček – Reich, Štětina