Tondela – Benfica 0:4 (kon.)
CD Tondela
0:4 (0:3)
Benfica Lisabon
Pátek 30.10.2015, 21:30 • Estádio João Cardoso (Tondela) [Kapacita: 7 500] • Portugalská Primeira Liga • 9. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (23:24:48)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 0:4. Na první branku dnešního utkání jsme nemuseli příliš dlouho čekat, neboť se už ve 4. minutě trefil Jonas. V 11. minutě to bylo už 0:2, a to když se do vlastní sítě trefil obránce Berger. Ba 0:3 poté zvyšoval ve 42. minutě Guedes a s domácími to nevypadalo vůbec dobře. Ve druhém poločase však padla pouze jedna branka, a to když se do sítě domácích trefil střídající Carcela. Domácí se dnes prakticky nedostali do žádné větší příležitosti a zaslouženě tak prohráli tímto vysokým rozdílem.

Držení míče: 39% – 61%
    Střely celkem: 7 – 8
    Střely na branku: 2 – 5

90+2

90+2
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště a oba týmy už prakticky zápas pouze dohrávají.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec těch devadesáti.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Jimenéz nyní napřáhl ke střele z hranice vápna, střela mu však příliš nesedla a míč tak končí vysoko nad brankou.

88
    Hosté nyní kombinují s míčem na vlastní polovině.

87
    Domácí se nyní usadili s míčem na polovině soupeře.

86
    Míč se však od rohového praporku dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho z obránců, a ten ho následně poslal mimo vápno.

85
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

84
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.
    82. CARCELA - 0:4

82
    Benfica právě vstřelila branku!
    Hosté se přeci jenom dočkali čtvrté branky! CARCELA se dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus mířený na přední tyč končí za zády Ramose.

82
    Talisca nyní napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho pokus však dokázal ztečovat jeden z obránců do zámezí.

81
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už příliš nepospíchají.

79
    Po rohovém kopu zkusil své štěstí z velké dálky Sílvio, jeho pokus však končí vysoko nad brankou.
    79. Carcelova střela skončila jen těsně vedle tyče

79
    Carcela se nyní opřel do střely z hranice vápna, jeho pokus mířený k pravé tyči však dokázal Ramos konečky prstů vyrazit těsně vedle tyče.