Třinec – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 2:1 (kon.) | | | Litvínov – Liberec | 2:5 (kon.) |
Plzeň – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 2:3 (kon.) |
NY Islanders – Carolina | 2:3 (po pr.) | | | Philadelphia – New Jersey | 1:4 (kon.) | | | Pittsburgh – Buffalo | 4:3 (kon.) |
Tampa – Colorado | 1:2 (kon.) | | | St. Louis – Anaheim | 2:1 (kon.) | | | Winnipeg – Chicago | 3:1 (kon.) |
Dallas – Vancouver | 4:3 (po pr.) | | | Edmonton – Montreal | 4:3 (kon.) |
Novokuzněck – Vladivostok | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Novosibirsk – Chabarovsk | 2:1 (kon.) | | | N.Novgorod – Magnitogorsk | 2:4 (kon.) |
Čerepovec – Dynamo Moskva | 4:2 (kon.) | | | Minsk – Ufa | 1:5 (kon.) | | | Záhřeb – Toljatti | 1:4 (kon.) |
HC Slovan – Kazaň | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Znojmo – EC-KAC | 6:7 (po pr.) |
Finsko – Česko | 8:7 (po pr.) |
Olomouc – Liberec | 2:1 (kon.) | | | Kladno – Chomutov | 2:3 (po pr.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 6:5 (2:1 po s.n.) |
Slavia – HC Litvínov | 3:1 (kon.) | | | Jihlava – Mountfield HK | 1:4 (kon.) | | | HC Plzeň – Sparta | 2:3 (kon.) |
Zlín – Opava | 18:1 (kon.) | | | HC Plzeň – HC Litvínov | 11:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 3:4 (kon.) |
Jihlava – Letňany | 5:2 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 2:3 (kon.) | | | Olomouc – Vsetín | 4:2 (kon.) |
Chomutov – Kladno | 4:3 (kon.) | | | Havířov – Poruba | 4:1 (kon.) | | | K. Vary – Sparta | 2:3 (po pr.) |
Kometa Brno – Liberec | 0:0 (odl.) |
Žilina – Banská Bystrica | 2:3 (po pr.) | | | Martin – Zvolen | 1:4 (kon.) | | | Košice – Trenčín | 6:0 (kon.) |
Piešťany – Poprad | 4:2 (kon.) | | | Nitra – Skalica | 7:1 (kon.) |
Spišská N. Ves – Detva | 4:2 (kon.) | | | Trnava – Michalovce | 1:3 (kon.) | | | Humenné – Nové Zámky | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Bardejov – Pov. Bystrica | 3:2 (po pr.) | | | Prešov – Topoľčany | 2:0 (kon.) | | | Senica – Lipt. Mikuláš | 1:3 (kon.) |
Prostějov – HC Šumperk | 0:1 (po s.n.) | | | Žďár n/S – Kolín | 1:8 (kon.) | | | SK Karviná – SHK Hodonín | 2:1 (kon.) |
Frýdek-M. – Warriors Brno | 3:6 (kon.) | | | Jablonec n/N – Chrudim | 6:2 (kon.) | | | Poděbrady – Příbram | 7:4 (kon.) |
Ústí n/L – PZ Kladno | 5:3 (kon.) | | | Litoměřice – Hvězda Praha | 3:4 (kon.) | | | Technika Brno – Třebíč | 1:6 (kon.) |
Karlovy Vary B – Kobra | 3:5 (kon.) | | | Písek – Tábor | 7:1 (kon.) | | | Kadaň – Tachov | 5:3 (kon.) |
Krkonoše – Jindř. Hradec | 6:5 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Přerov | 4:8 (kon.) |
Vsetín – Opava | 10:2 (kon.) | | | Most – Litoměřice | 5:4 (po s.n.) | | | Poruba – SK Karviná | 11:2 (kon.) |
Klatovy – Karlovy Vary B | 3:6 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Havlíčkův Brod | 4:2 (kon.) | | | Warriors Brno – Přerov | 1:3 (kon.) |
SHK Hodonín – Uničov | 4:0 (kon.) | | | Uh.Brod – Prostějov | 5:7 (kon.) | | | Kobra – Ústí n/L | 3:4 (po s.n.) |
Kolín – Písek | 2:3 (kon.) | | | Tábor – V.Popovice | 7:3 (kon.) | | | Hvězda Praha – PZ Kladno | 6:3 (kon.) |
HC Boskovice – Krkonoše | 3:5 (kon.) | | | Klášterec nO – Letňany | 3:4 (po s.n.) | | | Chrudim – Třebíč | 1:7 (kon.) |
konec
HC RT TORAX Poruba
11:2
(1:1, 6:1, 4:0)
SK Karviná
René Chyla
Branky a nahrávky:
7. Gola P. (Štěpán), 21. Gola P. (Gola R., Mládek), 23. Gola P. (Hranoš), 27. Gelnar (Smrčka), 31. Korec (Kurnik, Boháč), 33. Pěnčík (Široký), 36. Bialoň (Gola P.), 48. Pěnčík (Gelnar, Hranoš), 58. Ščurek, 60. Kurnik (Gola R.), 60. Gelnar (Gola P.) – 15. Kurowski (Trnený), 26. Vlček
Rozhodčí: Mrkva – Moravec, Stonavský
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC RT TORAX Poruba:
Zavadil (Sroka) – Štěpán, Ščurek, Široký, Kropka, Hranoš, Boháč – Gola P., Gola R., Bialoň, Šustala, Pěnčík, Mládek, Smrčka, Korec, Kurnik, Moravčík, Gelnar
Náhradníci:
Trenér:
SK Karviná: Juránek – Kalus, Procházka, Trnený – Kurowski, Telega, Čadílek, Pacas, Heczko, Kania, Vlček
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SK Karviná: Juránek – Kalus, Procházka, Trnený – Kurowski, Telega, Čadílek, Pacas, Heczko, Kania, Vlček
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mrkva – Moravec, Stonavský
Diváci:
HC RT TORAX Poruba: Sroka (Zavadil) – Štěpán, Ščurek, Široký, Kropka, Hranoš, Boháč – Gola P., Gola R., Bialoň, Šustala, Pěnčík, Mládek, Smrčka, Korec, Kurnik, Moravčík, Gelnar
SK Karviná: Juránek – Kalus, Procházka, Trnený – Kurowski, Telega, Čadílek, Pacas, Heczko, Kania, Vlček
Rozhodčí: Mrkva – Moravec, Stonavský.
JAKUB KUROWSKI se do puku opřel na modré čáře u pravého mantinelu a k podivení všech kotouč propadl Zavadilovi pod lapačkou – 1:1. Asistence: Jakub Trnený
Jonáš Mládek hrubě chyboval v obranném pásmu a DANIEL VLČEK se ujal kotouče mezi kruhy a zamířil přesně pod Zavadilovu lapačku – 3:2. Bez asistence.