Litvínov – Frölunda 2:1 (kon.) | TPS – Storhamar 4:3 (kon.) | Tappara – Luleå 2:1 (kon.)
Blues – HV71 3:1 (kon.) | Liberec – Davos 3:5 (kon.) | Sparta – Kärpät 4:2 (kon.)
Eisbären – Skellefteå 2:5 (kon.) | Djurgården – Rauma 1:2 (kon.)
TPS Turku
4:3 (0:3, 3:0, 1:0)
Storhamar Hockey Hamar
Úterý 03.11.2015, 17:30 • HK Areena • Hokejová Liga mistrů • Osmifinále

Z mé strany je to pro dnešek vše. Těším se u dalších přenosů! Pěkný zbytek dne. (19:48:55)

Bláznivé utkání je u konce! Po první třetině se zdálo, že hosté na ledě TPS Turku překvapivě zvítězí. Storhamar vedl po první dvacetiminutovce díky brankám Skodsdammena, Zettergrena a Ronnilda 3:0! Ve druhé periodě předvedli domácí skvělý comeback, při kterém Ahtola, Nummelin a Siiki zařídili vyrovnání. Vyrovnaný stav trval takřka celou třetí třetinu. Až čtyři minuty před koncem zužitkoval tlak domácích vítěznou brankou Pikkarainen! Hosté se za předvedený výkon vůbec nemusejí stydět a do odvety, která se odehraje za týden v Norsku si odváží slušný výsledek.

59:41
    Hostům se nedaří usadit se v útočné třetině a TPS už nejspíše dotáhne utkání do vítězného konce.

59:14
    Ostlund si připsal další skvělý zákrok, když dokázal zneškodnit nájezd od levého mantinelu i následnou dorážku.

58:58
    Podobně si v mezikruží počínal i Virta. Naděje pro hosty stále žije.

58:19
    Domácí mohli definitivně rozhodnout, ale Vahatalo v dobré šanci netrefil kotouč!

57:46
    Hostům se nedaří konstruktivně rozehrát a domácí hokejisté posílají kotouč o mantinel do středního pásma.

57:05
    Storhamar se přece jen dostal do střelecké pozice. Jenže ani střela od mantinelu si nenašla cestu za Lasillova záda.

56:28
    Hosté jsou po obdržené brance jako opaření. Bull si nepohlídal rozehrávku na modré čáře a málem vyslal do šance Moisia.

56:02
    Hosté mohli rychle odpovědět, ale Ronnildovo nahození nenadělalo Lasillovi větší problémy.
    55:21 Ilkka PIKKARAINEN - 4:3

55:21
    TPS právě vstřelilo branku!
    Domácí se nakonec prosazují! Skvělou přihrávku dostal takřka před prázdnou branku ILKKA PIKKARAINEN a nabídnutou příležitostí nepohrdl. Asistence: Ville-Vesa Vainiola, Harri Tikkanen.

54:56
    Obránci Storhamaru hodně pomáhají svému brankáři. Bull se obětavě vrhl do prudké střely od modré čáry.

54:08
    Hra se přesunula před branku TPS. Lasilla vyrazil s pomocí bránícího hráče kotouč do rohu hřiště.

53:12
    Nakonec se o branku nejednalo. Kotouč se odrazil od vnější části brankové konstrukce.

53:12
    Po přečíslení domácích zazvonila siréna a rozsvítilo se světlo za brankou. V přerušené hře bude rozhodčí nejspíše volat kolegovi u videa.

52:59
    Hosté se dostali před Lasillovu svatyni a Tikkanen raději poslal kotouč přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.

52:04
    Parádní přihrávku skrz útočné pásmo dostal Ahtola. Útočník TPS nedokázal z ostrého úhlu trefit prostor mezi třemi tyčemi.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 28. Ahtola (Nummelin, Virta), 31. Nummelin (Virta, Perrin), 35. Siiki (Nummelin, Vainiola), 56. Pikkarainen (Vainiola, Tikkanen) – 13. Skodsdammen (Jensen), 17. Zettergren (Bull), 20. Ronnild (Huse, Hesbraten)

TPS Turku: Lasilla (Georgiyev) – Tallinder, Nummelin, Mojžíš, Tikkanen, Forsstrom, Eronen, Friman, Virtanen – Kallio, Spina, Perrin – Vainiola, Pikkarainen, Vahatalo – Virta, Ahtola, Kumeliauskas – Moisio, Karvonen, Siiki
    Storhamar Hockey Hamar: Ostlund (Hestmann) – Bull, Hotham, de la Rose, Oksnes, Baarnheim, Haugen, Langdalen, Hansen – Zettergren, Jensen, Skodsdammen – Gustafsson, Reichenberg, Berglund – Hesbraten, Huse, Ronnild – Lindahl, Gulliksen, Gran

Rozhodčí: Öhlund, Persson (Švé) – Kiilunen, Suominen (Fin)
    Úterý 10.11.2015
    Storhamar - TPS 1:2

Branky a nahrávky: 33. Berglund – 14. Kumeliauskas (Spina, Perrin), 60. Tallinder