Boston – Dallas 3:5 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 2:1 (kon.) | NY Rangers – Washington 5:2 (kon.)
Montreal – Ottawa 1:2 (po pr.) | Detroit – Tampa 2:1 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 0:3 (kon.)
Colorado – Calgary 6:3 (kon.) | Edmonton – Philadelphia 4:2 (kon.) | San Jose – Columbus 2:5 (kon.)
New York Islanders
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
New Jersey Devils
Středa 04.11.2015, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný vstup do středečního dne. (03:55:48)

Československá stopa v utkání:
    Marek Židlický (NYI) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:32
    Jaroslav Halák (NYI) 60 minut, 23 zákroků, 1 gól, 95,8%.

Vyhrané vhazování: 26 – 30.

Ďáblové z New Jersey na svou pátou venkovní výhru v řadě nedosáhli a na ledě Ostrovanů podlehli 1:2. Na dlouhou dobu jedinou branku vstřelil v osmé minutě domácí Nelson, Devils se však postupně dostávali více do hry a výsledkem bylo Zajacovo vyrovnání z páté minuty třetí třetiny. V závěru zápasu se už všechno pomalu schylovalo k prodloužení, ovšem po hlušší části utkání se z ničeho nic prosadil Casey Cizikas, který tak ukončil třízápasovou sérii porážek Ostrovanů.

59:48
    Saverson posunul puk do pravého kruhu Cammallerimu, jehož nepřesná střela se od hrazení odrazila až na druhý konec hřiště.

59:40
    Ještě předtím Islanders špatně vystřídali, na ledě bylo v jednom momentě šest hráčů a Devils mají přesilovku šesti proti čtyřem!

59:40
    Dvacet sekund před koncem třetí části si hosté vyžádali oddechový čas.

59:27
    O definitivní potvrzení domácí výhry se mohl postarat Josh Bailey, který však z dobré pozice vůbec netrefil odkrytou klec.

59:19
    Henrique zastavil puk pro Gelinase, ale ten trefil jen jednoho z blokujících hráčů Islanders.

58:54
    Cory Schneider odjel na střídačku, hosté zkusí vyrovnat v šesti!

58:37
    Hosté se na chvíli usadili v útočné třetině, ale za půl minuty nestihli nic vymyslet.

58:10
    Moore poslal puk nad mantinely, vhazovat se bude ve středovém kruhu.
    Casey CIZIKAS - 2:1

57:48
    Islanders právě vstřelili branku!
    Ostrované v závěru třetí třetiny dávají druhou branku a dost možná rozhodují o svém vítězství! Židlický dnes již poněkolikáté nechal zakončení od modré čáry na Straitovi, jehož střelu tečoval Martin. Schneider kotouč dokázal vyrazit, ovšem jen ke CASEYMU CIZIKASOVI, který si z předbrankového prostoru připsal poměrně snadnou branku. Asistence: Matt Martin, Brian Strait.

57:22
    Bernier přihrál na osu hřiště volnému Kuljominovi, proti jehož střele zápěstím sklaply Schneiderovy betony včas.

56:53
    Henrique byl v útočném pásmu zcela sám a domácí neměli žádný problém ho odzbrojit.

56:30
    Dnešní utkání sleduje 12 122 diváků.

55:57
    Nadějně se rozvíjející akci Islanders zastavilo odpískané postavení mimo hru.

55:35
    Na ledě se hra dosti uklidnila, ani jeden z týmů evidentně nechce udělat nějakou zbytečnou chybu.

55:14
    David Schlemko poslal puk za branku, odkud se mu kus černé gumy vrátil, ale obránce Devils ani napodruhé pořádně nezakončil.

54:23
    Greene nechal Bernierovi dost času na tvrdou střelu z vrcholku pravého kruhu, ovšem Schneider se blýskl jistým zákrokem lapačkou.

53:55
    Ani ti si však žádnou šanci nevytvořili a oba týmy v poklidu posílají na led čerstvé síly.

53:27
    Z něj tým z Brooklynu vytěžil jen nepřesnou střelu Straita, po které se hra stěhuje zpět na útočnou polovinu Devils.

52:59
    Cammalleri byl v pravém kruhu zastaven de Haanem a domácí už míří do protiútoku.

52:53
    Židlického přihrávku prodloužil Lee na Stromea, jehož rychlou střelu zápěstím zastavil beton Schneidera.

52:08
    Islanders se po reklamní pauze vzpamatovali, po zásahu Haláka se však bude vhazovat v jejich obranném pásmu.

51:32
    Boychukovu střelu zablokoval Kalinin, Strome ihned poté už Schneidera prověřil a hostující gólman přerušil hru.

51:19
    Kuljomin dal o sobě vědět střelou z levého křídla, kterou Schneider rukavicí srazil do ochranné sítě.

50:54
    Třetí formace New Jersey nic kloudného nevymyslela a Merrill se musel vrátit za pukem do vlastního pásma.

50:22
    To však neplatilo po akci Cizikase, který se obtočil kolem branky, ale Schneider byl u své levé tyče včas.

50:00
    Polovina třetí třetiny je minulostí, téměř celých deset minut se hrálo před Halákem, jehož protějšek Schneider je v těchto chvílích téměř bez práce.

49:24
    Gelinasovu střelu Cammalleri přesměroval ke Stempniakovi, tomu ale střela vůbec nesedla a puk se sotva došoural k Halákovi.

49:08
    Islanders nemohou po zakázaném uvolnění střídat a Devils zadarmo získávají útočné pásmo.

48:39
    Po dlouhé době se v útoku objevili také domácí, jednalo se však pouze o pár vteřin.

48:16
    Tootoo trefil pouze protihráče, od kterého puk putoval na hůl O´Neilla, před kterým se odkryla část branky, jenže útočník Devils kotouč vůbec netrefil a Haláka nevystrašil.

47:51
    Greene vystřelil jen do mantinelu, od něj se ale puk odrazil do brankoviště, kde Halák raději přerušil hru.

47:28
    Druhý útok Devils je znovu v útočném pásmu, ovšem zatím jen tahá kotouč po mantinelech.

47:02
    Ofsajd Islanders načal komerční přestávku, po které se bude vhazovat u modré čáry poblíž Schneidera.

46:44
    Poslední střídání bylo hodně neurovnané, puk létal z jednoho pásma do druhého a k žádné střele nedošlo.

46:07
    New Jersey je ve třetí třetině zatím lepším týmem a Ostrované se budou muset rychle oklepat, jinak jim hrozí druhá inkasovaná branka.

45:12
    Ihned po buly chytře zakončil Farnham, proti kterému tentokrát Halák zasahovat nemusel.

45:04
    Giontova střela mířila spíše do rohu hřiště a kotouč dokonce vyletěl mimo hrací plochu.

44:30
    Devils se opět tlačili do koncovky, ale obrana Islanders jejich útok odrazila.
    Travis ZAJAC - 1:1

44:02
    Devils právě vstřelili branku!
    New Jersey se konečně prosadilo a v Barclays Center je tak srovnáno na 1:1! Gelinas od modré nabil do levého kruhu Palmierimu, po jehož střele se puk odrazil k TRAVISU ZAJACOVI, jenž pohotovým zakončením srovnal skóre. Asistence: Kyle Palmieri, Eric Gelinas.

43:24
    Saverson střelou od modré trefil lapačku Haláka a Cammalleri vzápětí přihrál do prostoru nikoho do středního pásma.

42:57
    Islanders dnes v oslabení hrají velice dobře, což platí i o začátku této početní nevýhody.

42:39
    Přesilovku Devils odstartovala střela Stempniaka, kterou dokázal zablokovat de Haan.

42:28
    Brian Strait sekl Josefsona a nyní bude muset z trestné lavice sledovat počínání svých čtyř spoluhráčů v oslabení.

42:06
    Strait po přihrávce Židlického nemířil přesně a puk letěl hodně vedle levé tyče.

41:46
    Cizikas jen nahodil puk za branku, ale Schneider rozehrál jen na hokejky domácích hráčů.

41:13
    Nielsen ve středním pásmu nechal kotouč Okposovi, jehož střele chyběla razance a Schneider byl víceméně bez práce.

40:56
    Domácí špatně rozehráli, z čehož vyústila střela zápěstím v podání Palmieriho, jenže Halákova lapačka byla připravena.

40:38
    Jako první v závěrečné třetině zakončil de Haan, jehož střelu z levé strany se snažil dorazit Bernier, ovšem Schneider svého nedávného spoluhráče vychytal.

Vyhrané vhazování: 17 – 19.

V prostřední periodě diváci žádnou branku neviděli a před třetí třetinou tak stále platí jednobrankové vedení Ostrovanů, jenž pokračují ve velmi důrazné hře. Za dvě třetiny hráči Islanders stihli už úctyhodných šestačtyřicet hitů, které po celou dobu znepříjemňují život hostujícím hráčům. Oba gólmani čelili ve druhé části jedenácti střelám na branku, ani jedna se ale neujala a ve třetí třetině se tak můžeme těšit na dramatickou bitvu.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:46
    A před druhou sirénou ještě jedno přerušení, opět kvůli ofsajdu New Jersey.

39:14
    Islanders se nastěhovali do Schneiderovy blízkosti, ale kromě sražené střely Nielsena nic nevymysleli.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:57
    De Haan pasem podél modré čáry přenechal puk Hamonicovi, ten při střele mírně ztratil stabilitu a vystřelil nepřesně.

38:22
    Přihrávku Tootooa zachytil Bailey a okamžitě vyhodil puk do bezpečí. Návrat do útočné třetiny poté Ďáblům kvůli ofsajdu nevyšel.

37:52
    Larsson nahodil puk na hůl Josefsona, ovšem Jaroslav Halák si znovu dokázal poradit.

37:38
    Židlický nezískal kotouč a útočné snažení Ďáblů může ještě chvíli pokračovat.

37:06
    Schlemko nahodil puk na branku, před kterou jej tečoval Zajac, ale Halák stále drží čisté konto.

36:56
    Martin i Tootoo vyjíždí z trestné lavice a oba týmy hrají v plném počtu.

36:38
    Nyní už Calvin de Haan zakončil, ale o žádné větší ohrožení Schneidera se nejednalo. Následuje komerční přestávka.

36:18
    De Haanovi na modré přeskočil kotouč hokejku a Islanders tak přišli o území.

35:38
    Palmieri ztratil puk v útočné třetině a Devils se musí znovu rychle vracet k vlastní svatyni.

35:12
    Většího prostoru při hře ve čtyřech využil Leddy, jehož pěkná individuální akce ale skončila na Schneiderovi.

34:56
    Tootoo se pustil do menší šarvátky s Martinem, žádný úder pěstí nepadl, ale rozhodčí přesto posílá oba na trestnou lavici.

34:40
    Rychlý brejk hostů zakončil Josefson, ale Halák stejně jako Schneider lehce zasáhl.

34:16
    Lee z levého kruhu pro vhazování jen tak nahodil puk na Schneidera, který jej vyrazil do rohu.

33:38
    Hamonic nastřelil puk ještě před červenou čárou a sudí nemilosrdně odpískal icing.

33:16

32:59
    Islanders znovu dostali puk k hostující brance a oslabení Ostrovanů rychle končí.

32:35
    Tak tahle přesilovka se hostům vůbec nedaří, Cizikas v oslabení vystřelil přes Palmieriho, leč nepřesně.

32:07
    Straitovo vyhození sice zachytil Saverson, ale Nielsen už dostal kotouč do bezpečí.

31:42
    A další rychlé osvobození Ostrovanů, o které se postaral Boychuk.

31:27
    Domácí ihned po buly vyhodili a dostali puk za branku Coryho Schneidera.

31:16
    Anders Lee vyhodil puk z obranného pásma nad hrazení a jsou z toho dvě minuty za zdržování hry.

30:57
    Okposo vystřelil z blízkosti pravého mantinelu, ale jedna z hokejek zvedla puk mimo hřiště.

30:44
    Zajac mohl pálit z levého kruhu, s pukem si ale sjel až do prostoru vedle branky, kde ho uhlídal Leddy.

30:15
    Kuljomin vjel s pukem do postavení mimo hru a útočná akce Islanders tak velice rychle končí.

30:04
    V pozoru ale musel být Jaroslav Halák, před kterým se usadila čtvrtá formace New Jersey. Z velkého závaru ale vzešel vítězně právě slovenský gólman, který v chumlu těl našel volný puk.

29:15
    Domácí stejně jako v první třetině nedávají Ďáblům ani vteřinu na klidnou rozehrávku, díky čemuž nyní lehce získali kotouč na svou stranu.

28:52
    Anders Lee už jel sám na Schneidera, ovšem čárový sudí ještě předtím signalizoval ofsajd Islanders.

28:44

28:37
    Hosté mají kratičkou přesilovku, jenže kotouč se nachází za brankou Coryho Schneidera.

28:27

28:12
    Zajac ztratil balanc i kotouč a do protiútoku se s Okposem hnal Nielsen, jenž vzal zakončení za sebe, ovšem Schneider schoval puk do lapačky.

27:41
    Hamonic to zkusil opět, ale střela od modré tentokrát byla zablokována.

27:13
    Hamonic převzal přihrávku od de Haana a tvrdou střelou vyprášil Schneiderovy betony.

26:44
    Přesilovka New Yorku tak moc dlouho netrvala, po evidentním háčku za katr odchází Anders Lee.

26:37
    Hosté začali oslabení výborně, Henrique vyzval ke střele Larssona, ale ten byl při zakončení faulován.

26:27
    Hru v početní výhodě si vyzkouší také domácí, opět za hákování je vyloučen švédský útočník Jacob Josefson.

26:15
    O´Neill se protlačil do koncovky, ale Halák u pravé tyče žádné komplikace nepřipustil.

25:50
    Hra je opět pozastavena, tentokrát kvůli zakázanému uvolnění Ostrovanů.

25:31
    Strome v útočném pásmu nic nevymyslel, což se však dá říct i o Palmierim, který u červené čáry nezpracoval přihrávku.

25:04
    Nielsen nahrál na modrou čáru Boychukovi, který příklepem trefil pravý beton Schneidera, kterého v pádu nepřekonal ani dorážející Bailey.

24:45
    Zakázané uvolnění New Jersey Devils.

24:10
    Tísněný Cammalleri ještě posunul puk na Henriquea, jenž z úhlu nenašel mezírku mezi tyčkou a Halákem.

24:07

23:53
    Pohodlný zákrok předvedl také Halák, kterého nepříliš prudkou střelou prověřil Gelinas.

23:23
    Ve vlastním oslabení vyvezl Nielsen puk k útočné modré a vystřelil do připraveného Schneidera.

23:00
    Saverson nemířil přesně a od mantinelu se puk odrazil do středního pásma.

22:39
    Islanders dostali puk ven z obranného pásma a oba celky pomalu střídají.

22:27
    Saversonovu střelu vyrazil Halák před brankoviště, kde číhal Henrique, ale dorazit nedokázal.

22:07
    První přesilovou hru v zápase si zahrají hosté. Za hákování si dvouminutový trest odsedí Bailey.

22:07
    O´Neill si všiml Josefsona, kterému poslal přihrávku mezi kruhy, avšak místo Haláka zasáhli blokující obránci.

21:33
    Za hosty zahrozil střelou švihem John Moore, ale Halák byl dobře postavený a kotouč chytil.

21:04
    Lee vyslal z levého kruhu na Schneidera tvrdou ránu, kterou však americký gólman zneškodnil.

20:37
    Bernier s Grabovskim kotouč v útočném pásmu neudrželi, hosté jim ho ale rychle vrátili.

20:05
    Adam Henrique uspěl na vhazování proti Grabovskému a druhá třetina je tak v plném proudu.

Vyhrané vhazování: 8 – 6.

Po úvodních dvaceti minutách můžou být spokojenější příznivci Ostrovanů, jejichž oblíbenci byli v první třetině aktivnějším týmem a zaslouženě se také dostali do vedení, když se v osmé minutě s pořádnou dávkou štěstí prosadil Brock Nelson.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50
    Strome nezpracoval prudkou přihrávku a Larsson s Greenem už jen čekají na závěrečný klakson.

19:12
    Nielsen přihrávkou naslepo našel před branou Joshe Baileyho, jehož šanci ale Schneider zhatil výborným zákrokem.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:38
    Devils chytře vyhodili jen k útočné modré, zakázané uvolnění se tak nepíská.

18:07
    Pěkná souhra domácích zůstala nezakončena, de Haan po přiťuknutí Grabovského trefil blokující hráče.

17:47
    Lee utaženou střelou zaměstnal Schneidera, na kterého poté ještě přilétl puk po střele Hamonica.

17:25
    Oba týmy teď trápí nepřesná rozehrávka, o další pokus se nyní snaží obránci Islanders.

16:36
    Židlický předal puk Straitovi, po jehož zakončení ještě dorážel Cizikas, ale hostující brankář včas zakročil.

16:15
    Bernier chvíli otálel se svým zakončením zpoza pravého kruhu a po chvíli poslal puk jen na hrudník Schneidera.

16:03
    Tootoo byl v rohu hřiště ubráněn a Merrill vzápětí zachytil puk až za modrou čárou. Po ofsajdu následuje reklamní pauza.

15:29
    O´Neill si sjel za svou branku, odkud ale musel kvůli aktivnímu napadání Ostrovanů rychle rozehrát.

15:04
    Hamonicova střela nebyla vůbec špatná, ovšem kotouč proletěl asi metr nad Schneiderovou brankou.

14:27
    Stempniak využil zaváhání domácího obránce, kterému se nepovedlo zpracovat kotouč, ale Halák byl proti jeho koncovce pozorný.

13:41
    Boychuk svou střelou zlomil Kalininovi hokejku, ovšem Ostrované se vzápětí dostali mimo ofenzivní třetinu.

13:16
    Green srazil střelu jednoho z domácích hráčů a kotouč se odrazil až na útočnou polovinu Devils.

12:45
    De Haan zachránil puk v domácím útočném pásmu a Islanders pokračují v menším náporu.

12:24
    Stempniak dostal před brankovištěm chytrý pas od Henriquea, jenž si přehodil puk na forhend, ale z těsné blízkosti puk za Haláka neprocedil.

11:45
    Nic na tom nezměnil ani Okposo, jenž tvrdou střelou otestoval jen pevnost mantinelů za brankou.

11:34
    Tempo hry po první brance výrazně opadlo, oba týmy se nyní v ofenzívě trochu hledají.

11:05
    Kalinin posunul puk do levého kruhu Zajacovi, který trefil jen prvního hráče stojícího předním.

10:33
    Greene dlouze naznačoval střelu z levého konce modré čáry a Halák si tak na kotouč v pohodě počkal.

09:59
    Nelson se sám vyhnal z útočného pásma, když mu u modré puk utekl mimo jeho dosah.

09:31
    Situace se obrátila, ale defenzíva New Jersey má situaci zatím plně pod kontrolou.

08:46
    Giontova bekhendová střela byla znovu sražená, Devils jsou sice v útočném pásmu, ale soupeři je k ničemu nepouští.

07:55
    Tootoo zavezl puk do útočné třetiny, ale Halák jeho střelu švihem s přehledem zlikvidoval.

07:41
    Martinův pokus letěl mimo tři tyče a po přerušení hry následuje komerční přestávka.
    Brock NELSON - 1:0

07:23
    Domácí tým se na chvíli usadil v útočném pásmu a dostává se do vedení! Židlického střelu od modré Schneider vyrazil jen před sebe, poté dokonce vychytal i dorážku BROCKA NELSONA, jenže naneštěstí pro hosty mu kotouč vypadl z lapačky za brankovou čáru. Asistence: Marek Židlický, Anders Lee.

06:44
    Gelinas ani Schlemko nedokázali od modré poslat puk až k Halákovi, kterému znovu pomohli obětaví spoluhráči.

06:33
    Ostrovanům se nepovedlo založit útočnou akci a po icingu se bude vhazovat v útočném pásmu Devils.

06:17
    Greenova rozehrávka přesná nebyla, za Halákovou branku tak může s pukem hrát de Haan.

05:36
    Larssonova střela od modré byla tečovaná a kotouč skončil jen těsně nad domácí brankou.

05:22
    Tootoo napřáhl z poměrně ostrého úhlu, ovšem branku Islanders nikterak neohrozil.

04:50
    Schneider si musel dát velký pozor při centrovaném kotouči z rohu hřiště, těžkou situaci však v sedě zvládl a přerušil hru.

04:35
    Zajac vyhrál vhazování na Saversona, jehož rána z první však za zády Haláka neskončila.

04:32
    Palmieriho pokus z pravé strany byl zablokovaný a kotouč vyletěl do ochranné sítě.

04:19
    Okposo nahodil puk do rohu, kde ale byli jen zadáci Devils, kteří tak můžou znovu ohrozit domácí branku.

03:50
    Farnham se zjevil na pravém křídle zcela volný, ale střelu zápěstím Halák vyrazil.

03:25
    Hamonic otestoval Schneiderovu pozornost ranou od červené čáry, se kterou však hostující strážce branky neměl problém.

02:54
    Židlický s de Haanem zablokovali střelecké pokusy domácích hráčů a vypomohli tak slovenskému brankáři Ostrovanů.

02:22
    Zakázané uvolnění New Yorku Islanders vrátí hru do blízkosti Haláka, který nyní bude muset být v pozoru.

01:40
    Oba celky začaly utkání pěkně zostra, další ránu Islanders vyslal od modré Marek Židlický.

01:14
    Palmieri parádní kličkou oklamal Haláka, který vyjel z branky, ale hostující útočník nestihl zasunout puk do odkryté klece!

00:55
    Na druhém konci hřiště poprvé zasahoval Schneider, kterého tvrdou ranou otestoval Okposo.

00:33
    Cammalleri zpoza branky poslal puk do brankoviště, poté se zjevil na modré čáře, ale Larssonova střela Haláka příliš nevystrašila.

00:01

New York Islanders: Halák (Greiss) – Boychuk (A), Leddy, Hamonic, de Haan, Židlický, Strait – Okposo (A), Nielsen (A), Bailey – Bernier, Grabovskij, Kuljomin – Strome, Nelson, Lee – Clutterbuck, Cizikas, Martin.

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene (C), Severson, Moore, Schlemko, Merrill, Gelinas – Stempniak, Henrique (A), Cammalleri (A) – Palmieri, Zajac (A), Kalinin – Tootoo, Josefson, O´Neill – Gionta, Farnham.

Rozhodčí: Meier, Nicholson – Henderson, Sericolo.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Hlavní trenér Ostrovanů prozradil, že mezi třemi tyčemi začne Jaroslav Halák. Kapitán John Tavares naopak kvůli nemoci opět nenastoupí.

Československá stopa v utkání

Marek Židlický (NYI)
    Obránce, 38 let, 11 zápasů, 4 body (1+3).

Jaroslav Halák (NYI)
    Brankář, 30 let, 5 zápasů, 9 inkasovaných branek.

Vzájemné zápasy

31.10.2015 New Jersey – NY Islanders 3:2 sn.
    26.09.2015 New Jersey – NY Islanders 4:2
    24.09.2015 NY Islanders – New Jersey 2:1
    22.03.2015 New Jersey – NY Islanders 0:3
    10.01.2015 New Jersey – NY Islanders 2:3 pp.

Devils v čele s novým generálním manažerem neodstartovali aktuální ročník vůbec dobře, ze čtyř zápasů získali jediný bod, ale po jedenácti odehraných duelech se vyšplhli již na aktuální osmou příčku, přičemž ztráta na druhý Wasthington činí pouze tři body. Z posledních sedmi zápasů New Jersey prohrálo pouze s Columbusem, jinak však hned čtyřikrát zvládlo prodloužení a samostatné nájezdy.

Nejproduktivnější hráči:
    • M. Cammalleri – 11 bodů (3+8)
    • A. Henrique – 9 bodů (6+3)
    • L. Stempniak – 8 bodů (2+6).

Ostrované začali novou sezónu dvěma porážkami, když Chicagu z dvojzápasu dokázali vzít jen jeden bod. Poté ovšem přišla čtyřzápasová vítězná šňůra, při které Islanders svým soupeřům nastříheli hned osmnáct branek. V domácím utkání proti Bostonu následně sice přišla porážka 3:5, ale tu dokázal tým z New Yorku vykomenzovat výhrami nad St. Louis a trápícím se Calgary. Přelom října a listopadu se však svěřencům Jacka Capuana nevydařil, když proti třem papírově slabším soupeřům získali jen dva body.

• J. Tavares – 11 bodů (5+6)
    • F. Nielsen – 9 bodů (5+4)
    • K. Okposo – 9 bodů (3+6).

Časopis The Hockey News přchází s prvním žebříčkem pro nadcházející draft :) Koho najdeme na první příčce, asi nikoho nepřekvapí.

Posted by NHL.cz on Monday, 2 November 2015

Všem hokejovým fanouškům přeji příjemnou středeční noc při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od jedné hodiny se můžeme těšit na duel mezi týmy New York Islanders a New Jersey Devils.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 8. Nelson (Židlický, Lee), 58. Cizikas (Martin, Strait) – 45. Zajac (Palmieri, Gelinas)

Rozhodčí: Meier, Nicholson – Henderson, Sericolo

Diváci: 12 122