Besiktas – Lok. Moskva 1:1 (kon.) | Karabach – Monaco 1:1 (kon.) | Celtic – Molde 1:2 (kon.)
Ajax – Fenerbahce 0:0 (kon.) | Kazaň – Liverpool 0:1 (kon.) | Sion – Bordeaux 1:1 (kon.)
FK Krasnodar – PAOK 2:1 (kon.) | Dortmund – Qäbälä 4:0 (kon.) | Club Bruggy – Legia 1:0 (kon.)
Neapol – Midtjylland 5:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Villarreal 1:2 (kon.) | Plzeň – Rapid 1:2 (kon.)
Marseille – Braga 1:0 (kon.) | Groningen – Liberec 0:1 (kon.) | Rosenborg – Lazio 0:2 (kon.)
Saint-Étienne – Dněpropetrovsk 3:0 (kon.) | Skënderbeu – Sporting 3:0 (kon.) | Belenenses – Basilej 0:2 (kon.)
Lech Poznaň – Fiorentina 0:2 (kon.) | Tottenham – Anderlecht 2:1 (kon.) | Sparta – Schalke 1:1 (kon.)
Asteras – APOEL 2:0 (kon.) | Augsburg – Alkmaar 4:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Partizan Bělehrad 5:1 (kon.)
Besiktas Istanbul
1:1 (0:0)
FK Lokomotiv Moskva
Čtvrtek 05.11.2015, 17:00 • BJK İnönü Stadium (kapacita 32.086 diváků) • Evropská liga • Skupina H

90+3
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Marques Maicón, přichází Maxim Grigorjev.

90
    V poslední minutě základní hrací doby provádí hostující kouč své první střídání! Ze hřiště odchází Oumar Niasse, který byl dnes velmi aktivní, a vše vyšperkoval vyrovnávací brankou. Na poslední minuty přichází Škuletić!

83
    Své poslední střídání v tomto zápase provádí domácí kouč Senol Günes! Ze hřiště odchází Özyakup, který odvedl ve středu hřiště povedený výkony. Na poslední minuty přichází na hřiště Cenk Tosun!

74
    Igor Čerevčenko provádí své první střídání v tomto zápase: Ze hřiště odchází Manuel Fernandes, který byl jednoznačně nejaktivnějším hostujícím hráčem. Oživit hru Lokomotivu se pokusí Mirančuk!

72
    Své druhé střídání v dnešním zápase provádí domácí kouč Senol Günes. Ze hřiště odchází José Sosa, který podal velmi povedený výkon! Na jeho místo přichází Necip Uysal!

46
    Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Olcay Şahan, přichází Ricardo Quaresma.