Toronto – Winnipeg 2:4 (kon.) | Chicago – St. Louis 5:6 (po pr.) | Vancouver – Pittsburgh 2:3 (kon.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Gól v oslabení do prázdné branky rozhoduje, Winnipeg vyhraje tento duel. BRYAN LITTLE potvrzuje výhru Jets. Asistence: Blake Wheeler.

59:24
    Vyloučen hostující Byfuglien na dvě minuty za nedovolené bránění. Šance pro domácí.
    Alexander BURMISTROV - 2:3

57:55
    A je to gól Winnipegu! ALEXANDER BURMISTROV po přihrávce Blaka Wheelera skóruje a Jets vedou 3:2. Nejprve ubránili oslabení a nyní skórují. Asistence: Blake Wheeler, Bryan Little.

55:47
    Vyloučen Alexander Burmistrov na dvě minuty za držení hole.

44:16
    Vyloučen domácí Komarov na dvě minuty za zdržování hry.

37:13
    Vyloučeno domácí mužstvo na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Přesilovka pro Jets.
    Leo KOMAROV - 2:2

32:17
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Nedůslednost hostující obrany znamená vyrovnání na 2:2. Roman Polák odvedl obrovský kus práce, důrazně šel před branku, kde přenechal puk pro LEO KOMAROVA, který naprosto pohodlně poslal kotouč za brankovou čáru. Rychlá akce domácího týmu slaví úspěch. Asistence: Roman Polák, James van Riemsdyk.
    Mark SCHEIFELE - 1:2

08:59
    Winnipeg si rychle bere svůj náskok zpátky. Tobias Enstöm vymyslel pěknou akci, a MARK SCHEIFELE páli do prázdné branky domácích. Asistence: Tobias Enstöm, Mathieu Perreault.
    Pierre-Alexandre PARENTEAU - 1:1

08:22
    Rychle využitá přesilovka a je vyrovnáno. Chybu hostující obrany využil PIERRE-ALEEXANDRE PARENTEAU ke střele, na níž Ondřej Pavelec nedosáhl. Střelec dostat hodně prostoru, který proměnil ve vyrovnávací branku. Asistence: Tyler Bozak, Dion Phaneuf.

07:37
    Vyloučen hostující Alexander Burmistrov na dvě minuty za hákování. Přesilovka pro Toronto.
    Dustin BYFUGLIEN - 0:1

03:41
    Po rychlé akci jdou hostující hráči do vedení. Perreault přihrál před branku, odkud pálil DUSTIN BYFUGLIEN. Puk se jen o malý kousek dostal za brankovou čáru. Winnipeg se tak dostává do jednobrankového vedení. Asistence: Mathieu Perreault, Tobias Enstöm.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Parenteau (Bozak, Phaneuf), 33. Komarov (Polák, Riemsdyk) – 4. Byfuglien (Perreault, Enstöm), 9. Scheifele (Enström, Perreault), 58. Burmistrov (Wheeler, Little), 60. Little (Wheeler)

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bibeau) – Phaneuf, Gardiner, Rielly, Hunwick, Polák, Marinčin – Komarov, Kadry, Van Riemsdyk – Parenteau, Bozak, Matthias – Lupul, Spaling, Winnig – Boyes, Froese, Grabner
    Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Byfuglien, Enström, Myers, Chiarot, Trouba, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Ehlers, Scheifele, Perreault – Stafford, Lowry, Burmistrov – Peluso, Petan, Thorburn

Rozhodčí: Lee, O'Halloran – Devorski, Miller

Diváci: 19 113