Mountfield HK – HC Plzeň 3:2 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 6:4 (kon.) | Třinec – Zlín 5:1 (kon.)

37:40
    Za držení hole si dvě minuty odpyká Kužílek.

26:54
    Hosté hráli v šesti a budou tak muset na dvě minuty do čtyř. Trest pro hráčskou lavici odpyká Váňa.

23:54
    Zahradníček zasáhl jednoho z hostů ve středním pásmu a od rozhodčích tak třinecký bek vyfasoval dvě minuty a osobní desetiminutový trest za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpyká Flok.

16:32
    Kosorin míří na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za držení protihráče.

10:48
    Za hákování si dvě minuty odpyká Horváth.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 10. Jašek (O. Kovařčík, Michal Roman), 11. Jašek (Michal Roman, O. Kovařčík), 29. O. Kovařčík (Miloš Roman, Jašek), 32. Miloš Roman (Kovařčík, Jašek), 36. Michal Roman (Murín, Lacka) – 45. Peška (Hladiš, Hlaváč)

HC Oceláři Třinec: Dudáček (Fendrich) – Pisarik, Zahradníček, Bartko, Michal Roman, Stránský, Adámek – Petrák, Jašek, Flok, Hrehorčák, O. Kovařčík, Sztwiertnia, Hladonik, Lacka, Miloš Roman, Murín, Lorek, Pala
    Berani Zlín: Haloda (41. Barvík) – Kosorin, Sirota, Kužílek, Váňa, Stuchlík, Procházka, Gazda, Kolařík – Hlaváč, Miko, Stiksa, Peška, Horváth, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš

Rozhodčí: Fiala – Gančarčík, Blumel