Kladno – Slavia 4:3 (po pr.) | PZ Kladno – Ústí n/L 4:3 (kon.) | K. Vary – Chomutov 2:3 (kon.)
Jihlava – Mountfield HK 0:1 (kon.) | Havířov – Vsetín 3:1 (kon.) | Žďár n/S – Kometa Brno 3:1 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 0:5 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 1:4 (kon.)
PZ Kladno
4:3 (2:0, 1:0, 1:3)
HC Slovan Ústí nad Labem
Čtvrtek 12.11.2015, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno (2. plocha) • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 15. kolo

Konec zápasu. (18:09:13)

60:00
    Čermák (UNL) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

58:34
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Schyluje se k dramatu? Stihnou ústečtí ještě vyrovnat? TOMÁŠ ČERMÁK snižuje náskok Pézetky na rozdíl jediné branky přesilovkovým gólem. Asistence: Matěj Harkabus, Pavel Vidlička.

57:54
    Čermák (KLP) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

55:09
    Hosté podruhé v tomto utkání překonávají Altrichtera. PAVEL GOTTFRIED se postaral o branku svého týmu. Asistence: Tomáš Čermák, Jakub Herák.

49:23
    Čermák (KLP) je vyloučen na 2 minuty za nesportovní chování.

49:00
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí přidávají další branku do sítě Volkeho, tentokrát se podařilo skórovat PETRU HAŠKOVI. Asistence: Šimon Jelínek, David Routa.

48:17
    Hosté v první polovině třetí třetiny snižují na rozdíl dvou branek. Střelcem branky hostujícího týmu je VÍT ŠINDELÁŘ. Asistence: Tomáš Čermák.

42:11

40:11
    Štoch (UNL) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

40:01

40:00

39:58
    Domácí ještě na konci druhé třetiny svému soupeři odskakují na rozdíl tří branek. Zásluhu na tom má ONDŘEJ VOLRÁB, který dává ústeckým hokejistům dárek do šatny. Asistence: Šimon Jelínek, Petr Hašek.

39:15

37:15
    Hašek (KLP) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

35:27

34:34
    Hosté jsou z nejhoršího venku, hrají ve čtyřech.

33:27
    Domácímu týmu se nabízí přesilová hra 5 na 3. Štochl (UNL) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

32:34
    Šindelář (UNL) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

Adam Soukup

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 11. Čermák (Rendla, Neiss), 17. Pokorný (Beneš, Pejchal), 40. Volráb (Jelínek, Hašek), 49. Hašek (Jelínek, Routa) – 49. Šindelář (Čermák), 56. Gottfried (Čermák, Herák), 59. Čermák (Harkabus, Vidlička)

PZ Kladno: Altrichter – Vokurka, Volráb, Beneš, Šmatlák, Pelant, Soukup – Neiss, Šimáček, Miška, Ploch, Pokorný, Routa, Čermák, Jelínek, Pejchal, Hašek, Rendla
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke – Štochl, Štěpánek, Kříž, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Machulda, Harkabus, Batryn, Čermák, Magasanik, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried

Rozhodčí: Battěk – Svobodová, Ovsík