Novokuzněck – Vladivostok 0:2 (kon.) | Omsk – Riga 2:3 (1:2 po s.n.) | Barys – Jokerit 2:0 (kon.)
Novosibirsk – Chabarovsk 0:7 (kon.) | Jekatěrinburg – Nižněkamsk 0:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.)
Toljatti – Ufa 3:0 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Kazaň – Magnitogorsk 2:3 (0:2 po s.n.)
N.Novgorod – Záhřeb 5:2 (kon.) | Minsk – HC Slovan 2:1 (kon.) | Petrohrad – Viťaz 5:3 (kon.)
Soči – Čerepovec 4:1 (kon.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 0:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
CSKA Moskva
Čtvrtek 12.11.2015, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Poslední dějství branku nenabídlo, a tak si hosté z Moskvy odvážejí z letu Lokomotivu tři body za výhru 0:2. Brankově se na tom podíleli Kurgyšev a Radulov.

Tímto se s Vámi loučím a při nějakém dalším online přenosu se těším na počtenou. (19:10:27)

59:50
    Geoff Platt dobrým napadáním znemožňuje Lokomotivu další útok.

59:45
    Puk míří k Murjginovi.

59:40
    Denisova přihrávka končí na zakázaném uvolnění, a tak se domácí nastěhují před Sorokina.

59:01
    Začala nám poslední minuta hry ve třetí třetině a nejspíše i celého střetnutí.

58:52

57:30
    Rychlou střelu Nikity Zajceva vykopl brankář Murjgin do rohu plochy. CSKA ale stále zůstává v útočné třetině.

56:52
    Domácí forvard Vladislav Kartajev dostává dvouminutový trest za napadení. Hosté tak v závěru základní hrací doby dostává další výhodu přesilovky.

56:05
    Zakázané uvolnění Lokomotivu vrací hru zpět před brankáře Alexeje Murjgina.

55:21
    U puku jsou hráči CSKA, kteří zkušeně kontrolují vývoj zápasu a nikam se již příliš neženou.

54:25
    Český útočník Jiří Novotný dostal kotouč na modrou čáru, ale ani on se nedokázal prosadit přes moskevskou obrannou linii.

53:35
    Ofsajd Lokomotivu Jaroslavl.

52:58
    Domácí mají v posledním minutách problém dostat se přes střední pásmo a všechny jejich nahození se dají nazvat ztracenými.

51:50
    Po útočné snaze domácích se ke kotouči dostali hráči armádního klubu, jenže jejich snahu o ohrožení brankáře Murjgina přerušilo ofsajdové postavení.

50:35
    Jaroslavl je stále více aktivnější než její soupeř, ale ke vstřelení kontaktní branky se ne a ne dostat.

49:23
    Radulov si zpracovával kotouč v brankovišti, ale zakončit nedokázal, neboť byl od kotouče odstaven.

48:35
    Po komerční přestávce se puku ujali opět hráči domácího Lokomotivu a pokusem z hranice kruhu přinutili Sorokina k zákroku.