Bosna – Anglie 0:0 (kon.) | Kypr – Turecko 0:3 (kon.) | Řecko – Lichtenštejnsko 5:0 (kon.)
Rusko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Česko – Belgie 1:0 (kon.) | Portugalsko – Albánie 4:0 (kon.)
Nizozemsko – Bělorusko 1:0 (kon.) | Španělsko – Gruzie 5:0 (kon.) | Izrael – Maďarsko 3:0 (kon.)
Francie – Sev. Irsko 1:0 (kon.)
Španělsko
5:0 (2:0)
Gruzie
Čtvrtek 12.11.2015, 18:45 • Estadio del Mediterráneo • Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:9. (20:36:04)

Domácí Španělé měli místy drtivou převahu, o čemž svědčí i výsledek. Gruzínci měli několikaminutovou pasáž na začátku druhé půle, kdy byli nebezpeční, ale k ničemu jejich platonický tlak nevedl a Španělsko si tak připisuje poměrně snadné tři body do tabulky. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera.

90+2

90+2
    Utkání se vyloženě dohrává.

90+1
    Dvouminutové nastavení je vzhledem k výsledku celkem zbytečné.

90
    Šulaja posílal míč, který jen proskotačil pokutovým územím.

89
    V ofsajdu Munir El Haddadi.

88
    Španělé by ještě rádi vstřelili nějakou branku, ale neusilují o to s příliš velkým nasazením, což je vzhledem ke stavu pochopitelné.

87
    Kombinace probíhají spíše mimo pokutové území.

86
    Španělé dohrávají utkání s míčem na kopačkách a užívají si velké vítězství.
    84. DEULOFEU - 5:0

84
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    GERARD DEULOFEU zkompletoval hattrick! Krásně prošel do vápna a špičkou kopačky poslal přesnou střelu k tyči.

82
    Tempo nyní trochu opadlo, přeci jen se blíží konec utkání.

80
    Za tvrdý skluz v obraně obdržel žlutou kartu Gayá.

80
    Španělsku pískán útočný faul.

78
    Na začátku 78. minuty odešel ze hry útočník Kačarava a nahradil ho Kerdzevadze.
    77.

77
    Gól, který střílí Španělé, neplatí kvůli ofsajdu El Haddadiho.

76
    Tutovka, kterou neproměnil Deulofeu. Běžel od poloviny hřiště sám na branku, ale byl tísněn obránci a vystřelil jen do brankáře.