HFK Olomouc – Uničov 0:2 (kon.) | Zlín B – Kroměříž 0:2 (kon.) | Hlučín – Zlínsko 3:0 (kon.)
Hulín – Prostějov 2:0 (kon.) | Líšeň – Vel. Meziříčí 0:3 (kon.) | Třebíč – Slovácko B 1:0 (kon.)
Vyškov – Mohelnice 3:2 (kon.)
FC Hlučín
3:0 (1:0)
FC Zlínsko
Sobota 14.11.2015, 13:30 • MěFS Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

16. kolo MSFL nám nabídne zápas FC Hlučín – FC Viktoria Otrokovice, který vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.

FC Viktoria Otrokovice
    Otrokovice se momentálně nacházejí na 6. místě tabulky, na kterém mají při bilanci 6-4-5 celkem 22 bodů. Otrokovice se v posledním kole utkaly na domácí půdě s Vítkovicemi, kterým podlehly 1:2. Poslední výjezd byl pro svěřence Marka Sedláka úspěšný, neboť porazili 1. HFK Olomouc v poměru 2:0. Otrokovice mají venku celkovou bilanci 2-2-3, nejlepší střelec týmu a zároveň nejlepší střelec celé soutěže je se dvanácti brankami Jan Silný.

FC Hlučín
    Domácí tým se nachází na 5. místě tabulky, na kterém má při bilanci 5-7-3 celkem 22 bodů. Hlučín se v posledním kole utkal na půdě Třebíče, kde vybojoval bod za remízu 1:1. I kolo zpátky zajížděl Hlučín na hostující půdu. Tentokrát vybojoval bod za bezbrankovou remízu v Hulíně. Poslední zápas před svými diváky se Hlučínu povedl, v derby porazil tým Milana Valachoviče celek Vítkovic v poměru 4:2. Hlučín před svými diváky neprohrává, jejich bilance je 4-2-1. Nejlepším střelcem týmu je Dominik Kraut, který má na kontě 10 branek.

Poslední vzájemný zápas:
    Oba týmy se proti sobě postavily v prvním kole a šťastnější byli hráči Otrokovic, kteří otočili zápas z 0:2 na 3:2 a připsali si do tabulky tři body.

FC Vitkoria Otrokovice 3:2 (1:2) FC Hlučín
    Branky: 45. Silný, 53. Elšík, 55. Juráň – 25. Galvas, 29. Kraut
    ČK: 37. Kraut (FCH)

FC Hlučín: Hampel – Heinik, Žižka, Sasín, Kraut, Foltýn, Dostál, Hudeczek, Ondrušík, Mac, Halaška
    Náhradníci: Hlaváč – Hanus, Sporysz, Štefek, Galvas

FC Viktoria Otrokovice: Juřík – Rajnoha, Juráň, Šuranský, Jasenský, Mlčák, Elšík, Silný, Netopil, Foltýn, Mazouch
    Náhradníci: Janečka – Juhás, Němec, Šuranský, Zach

Rozhodčí: Ondráš Vít – Ogrodník Vlastimil, Tomanec Josef.

-3
    Oba týmy nastupují za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.

1

2
    Hlučín rozehrál utkání, postupnou kombinací se přibližuje k brance soupeře.

3
    Do kombinace se dostali i hosté, ani jeden z týmu ale neohrozil brankáře.

4
    Centr domácích vyboxoval Juřík do bezpečí.

6
    Zatím se hraje opatrné utkání, ani jeden z týmu nechce udělat chybu.

8
    Hostující brankář má problémy a hra je přerušena.

10
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Juřík, přichází Janečka.

11
    Hned v úvodu musel hostující trenér sáhnout ke střídání na pozici brankáře.

12
    Rohový kop pro domácí.

14
    Hosté se ubránili a vydali do protiútoku, Hampel zasahovat nemusel.

15
    Dostál u středového kruhu faulovaný.

16
    Halaška centroval, jeho pokus sražen na roh.

16
    Střela Ondrušíka mířila těsně vedle tyče Janečky.

17
    Povedený centr Ondrušíka, na míč si naběhl Dostál, který branku o pár centimetrů přestřeluje!

18
    Na druhé straně Mazouch nemířil přesně.

19
    Sasínovi chyběl krok, aby dosáhl na nahrávku Halašky. Brankář hostů tak zasahovat nemusel.

20
    Silný nedoběhl pas od Mazoucha a odkopávat od své branky bude Hampel.

21
    Sasín nedostal míč do vápna, nicméně míč se odrazil k volnému Krautovi, který se nejspíš zalekl situace a ve výborné pozici brankáře neprostřelil!

22
    Žižka faulovaný poblíž šestnáctky soupeře.

23
    Střílený centr Dostála nenadělal brankaři vážnější problémy.

24
    Hlučín je aktivnější a soupeře přehrává, nyní Kraut z hranice penalty branku přestřeluje.

25
    Elšík nedosáhl na míč a toho se zmocnil Hampel.

27
    Sasín si neporozuměl s Foltýnem a akce skončila těsně před šestnáctkou.

28
    Domácí opět v útoku, Ondrušík z velké dálky trefil svého spoluhráče a brankář nemusel zasahovat.

29
    Žižka fauloval u půlící čáry a hosté se miůžou vydat na útočné povinnosti.

30
    Dlouhý míč má v moci Hampel.

31
    Domácí teď brzdí časté nepřesnosti.

32
    Žižka z levé strany centroval pouze do rukavic Janečka.

33
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Za aktivitu jsou domácí odměněni brankou! Halaška centroval do vápna, brankář vyboxoval míč pouze před sebe, kde byl DOMINIK KRAUT, který posílá míč za záda brankáře! – 1:0.

34
    Otrokovice se s míčem nezdržely dlouho, opět jsou to domácí, kteří útočí.

36
    Hosté ale využili ztráty soupeře a šli do protiútoku, Elšík vybojoval roh.

37
    Netopil hlavičkoval mimo.

39
    Foltýn faulovaný, rychle rozehraná standartní situace končí nepřesně a v rukavicích brankáře Otrokovic.

41
    Žlutou kartu dostává hostující Šuranský, který je nespokojený s rozhodnutím sudího.

41
    Silný tvrdě zajel Žižku a opět srandartní situace.

42
    Ondrušík nahrával po sebe, na malém vápně ale nikdo nedokázal poslat míč za záda brankáře.

43

44
    Centr na přední tyč, Hudeczek branku těsně minul.

45
    Hosté si připravují jeden z posledních útoků prvního poločasu.

45
    Dlouhý míč do vápna končí v rukavicích Hampela.

45+2

Skončil první poločas utkání, ve kterém domácí tým vede po brance Dominika Krauta zatím 1:0. Utkání se hrálo především na polovině Otrokovic, kteří nebyil do útoku tak nebezpeční tak jejich soupeř. Druhý poločas začne přibližně v 14:35.

Oba týmy se vrací na hrací plochu.

46

47
    Hosté se snaží držet se soupeřem krok, drží se daleko od své branky.

48
    Hampel ukryl pokus jednoho z hostů a v poklidu rozehrává.

49
    Elšík zůstává na hrací ploše a hra je přerušena.

50
    Hra pokračuje, rohový kop pro hosty.

51
    Míč končí v zámezí.

52
    Halaška z pravé strany centroval pouze do rukavic Janečka.

53
    Mazouch poslal míč za obranu, o něco rychleji byl u míče Hampel, než Silný.

54
    Rychlá alkce domácích, Kraut trefil z pravé strany boční síť.

55
    Juráň fauloval Krauta, standartní situace pro domácí.

56
    Ani jeden z centrů nenašel ve vápně domácí hráče.

57
    Šuranský zastavil unikajícího Krauta, následuje druhá žlutá karta a hráč musí předčasně do sprchy!

58
    Přímý kop pro domácí z hranice velkého vápna.

59
    Ondrušík střilel přes zeď, Janečka předvedl povedený zákrok a míč vyráží na roh!

60
    Hlavička domácího hráče končí mimo branku.

61
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mlčák, přichází Mlýnek.

62
    Domácí kombinují na vlastní polovině.

64
    Silný tvrdě zajel Dostála a tentokrát už je odměněn žlutou kartou.

65
    Žlutou kartu vidí i domácí Foltýn.

66
    Otrokovice to mají velmi těžké a domácí si zatím výsledek zápasu hlídají.

67
    Oba týmy se střídají v držení míče, brankáři jsou bez práce.

69
    Ondrušík v dobré pozici nepřihrál přesně.

70
    Střela hostujícího Foltýna neohrozila branku Hampela.

71
    Domácí opět kombinují na polovině soupeře.

72
    Elšík zastavil pronikajícího Žižku.

72
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Hanus.

73
    Hanus se hned zapojil do hry, jeho střela ze střední vzdálenosti končí vysoko nad.

75
    Hosté se nedostali přes obranu soupeře, Hampel rozehrává.

76
    Heinik chtěl pomoci útoku, míč ale u středového kruhu ztratil.

77
    Hlučín se ale zmocnil míče a vybojoval roh.

78
    Domácí navyšují stav zápasu! Na centr si naběhl VOJTĚCH HEINIK, který střelou k tyči překonává bezmocného Janečka.

79
    I hosté budou mít k dispozici rohový kop.

80
    Třetí roh po sobě pro Otrokovice.

81
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Elšík, přichází Zach.

82
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Halaška, přichází Sporysz.

83
    Silný neodcentroval, vybojoval však roh.

84
    Hostující Foltýn mířil vysoko nad.

85
    Hosté se snaží o úpravu skóre. Domácí obrana je proti.

86
    Mlýnek se nedostal přes dva obránce a míč má v moci Kraut.

87
    Domácí se dostávají do vedení 3:0! Nedorozumění v hostující obraně využil DOMINIK KRAUT, který doklepl míč do prázdné branky!

87
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Foltýn, přichází Štefek.

88
    Dostál centroval do vápna, Kraut míři vysoko nad.

89
    Hampel podběhl míč, Jasenský ale zaváhání nevyužil.

90
    Žlutou kartu dostává Mazouch (FC Viktoria Otrokovice).

90

Skončilo utkání 16. kola MSFL, ve kterém domácí tým FC Hlučín porazil v posledním představení před svými diváky tým FC Viktoria Otrokovice poměrem 3:0. Domácí tým byl od prvních minut aktivnější, v prvním poločase trefil Dominik Kraut. V druhém poločase ovlivnila zápas červená karta, která ale byla udělena po právu. V 78 minutě se po rohu prosadil Vojtěch Heinik a všichni věřili, že si Hlučín připíše tři body. Třetí branku vstřelil Dominik Kraut, pro kterého to byla dvanáctá branka a posunul se na první místo v tabulce střelců! (15:39:56)